הצטרפות לג'יפלאנט פריים
רישום לקבלת התראות למייל

>>  המאמר האחרון במסגרת מבצע ההנחה, המסתיים
בלעדי למנויי ג'יפלאנט פריים

    Gplanet Prime   

(9/10/2018)

הידרת ה- PC פצועה ומסוכנת: איך היא משתוללת בצרפת, ומחסלת את יריביה?
צרפת, קרב ארסי ומסוכן. למה נשלחה מארין לה-פן להסתכלות פסיכיאטרית, איך מחסלים שם פוליטית, כלכלית ופיזית, איך מסתירים את הטרור ואת האסלאם, ואיך זה עובד? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, החוזים במלחמת העולמות. לא תמצאו את זה במקום אחר, כי הם מסתירים.

(3/10/2018)

מעז עוד ייצא מתוק? שינויים מעצמתיים משחקים לטובת ישראל, בשטח הסורי?
לאחר מסע הפחדה והסתה ב"תקשורת" בישראל, מה קורה מאחורי הקלעים עם רוסיה, האם הרוסים באמת ייצאו, איך האמריקנים שינו שם מדיניות, למה הירדנים מבוהלים, ומה עם האיראנים ודאעש? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים. ומה מלמד מקיאוולי?

(29/9/2018)

"ראשית, לא להזיק": האם ישראל זינקה לצמרת הבריאות בעולם? ואיפה כל ייתר המדינות? ומי יחיה יותר?
מאמר מיוחד לחג – לא פחות מפוקח עיניים: איפה ישראל לעומת ייתר מדינות העולם בתחום הבריאות, איפה ארה"ב ו"אובמה-קייר" (מזעזע), אירופה, והערבים סביבנו? ניתוח של דירוג מדינות העולם, כולל גרפים יחודיים שלנו. ואיפה הרפואה זולה יותר בישראל, שוודיה או בארה"ב? הכל מפתיע, והישראלים בכלל לא ידעו. מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים. המאמר הזה הוא ההזדמנות האחרונה למבצע ההנחה. לא תמצאו את זה במקום אחר.

(25/9/2018)

דווקא המזל הטוב הוא מסוכן? כך שקע פוטין בבוץ הטובעני הסורי
אכזבה מכל הכוונים. האם האמריקנים חזרו ל"סוריה" וגימדו את הרוסים? איך הרסה היציאה מעסקת הגרעין את הרוסים, איך הם הסתבכו עם כל השחקנים, ומה עלינו לעשות מולם עכשיו, לאחר הפלת המטוס שלהם בידי בשאר? ומה עדיף, מזל טוב או מזל רע? לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, ומבצע ההנחה לחג - נמשך.

(13/9/2018)

מעצמת הגז הישראלית: סוף סוף הגיע הזינוק הגדול?
איך הנשיא טראמפ מזניק את תעשיית הגז העולמית שלנו, על הצינור לאירופה, מה הטורקים מעוללים לקפריסין, למה חשוב פתאום למרקל להגיע ארצה, ואיך מתקדם היצוא למצרים ולירדן? על העוול שגרמה לנו כת ה- PC בעשור אבוד, ועל "הים שלנו". מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, כי האחרים מסתירים. מבצע ההנחה לחג, למצטרפים חדשים ולמחדשים נמשך!

(1/9/2018)

היינו כחולמים: האמריקנים שוחטים באופן היסטורי את אונר"א. ומה עכשיו?
כל מה שרציתם לדעת על השחיטה של אונר"א: למה זה היסטורי? על תעשיית הכספים, מה יעשו ייתר התורמות, האם חיסול הרשות מתקרב, איך ירד הנושא בתשומת הלב העולמית, ואיך עקף טראמפ את ממשלת ישראל מימין? אז עכשיו לא נהיה מדינה "זמנית" עוד? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, החווים את ההיסטוריה.

(29/8/2018)

סטירה עות'מאנית: האם ארדואן הפך כבר לאיום עולמי? זה טוב לנו?
האם התעשיות הביטחוניות ותעשיות הנדל"ן של טורקיה מתרסקות? לאחר שצפינו במשך שנים, שהמשבר הגדול יגיע - מה השלב הבא? האם זה צפוי לעורר משבר עולמי? האם עיסקות ה- S-400 וה- F-35 באיום? והפליטים לאירופה? בינתיים, הלירה כבר מתקרבת לשער 6.5, והחורבן מתגבר. ואיך נראית סטירה עותמאנית, שהשולטן הבטיח לנשיא טראמפ? מיוחד לחברי מועדון הפריים.

(12/8/2018)

הכנפיים גדולות מהקן? ישראל הנוצצת, בעולם של דירוגי אשראי
לא תמצאו בשום מקום אחר: המאמר השמיני בסידרת 'אפקט פרח הצבעוני', המשלים את מאמר התוצר לנפש 2018: מה ההיסטוריה של דירוג האשראי שלנו, של מדינות העולם, כיצד זינקנו, וכיצד נגיע גם לרמה המוחלטת של דירוג AAA. על אירופה, רוסיה, מדינות ערב, והעולם ההלניסטי של אז, ושל היום, בחיבור פנורמי, באמצעות עגיל זהב קטן. מיוחד, מלווה בסרטונים וגרפים מקוריים, לחברי מועדון Gplanet Prime.

(8/8/2018)

לקראת קריסת כת ה- PC אפילו בשוודיה? האם נתפטר מגדולי שונאינו?
קו החזית של הציביליזציה: בראשית ספטמבר שוודיה תלך לבחירות המדהימות שלה במאה השנים האחרונות. האם כת ה- PC תקרוס שם סופית? האם אפקט הנשיא טראמפ יכה גם שם? לאליטות הקורסות באירופה מחכים ימים טרופים וקשים. עבורנו יש בכך חשיבות, שכן השלטון בשוודיה הוא העוין אותנו בכל אירופה. למה הם אובססיביים לגבינו? מזעזע. ומה חושב עלינו הכוח העולה שם? מיוחד לחברי מועדון Gplanet Prime, האחרים מסתירים. מלווה בסרטונים מפתיעים.

(4/8/2018)

ה ק ס ם: איך התייצב ונרגע הגבול הסורי שלנו? מאיום במלחמה כוללת הוא התהפך לאי של יציבות?
לפני רגע היתה תחושה שמלחמה כוללת תפרוץ, ועכשיו שקט? איך קרה הקסם הזה? תמצאו את זה רק במאמר הזה, מלווה בסרטונים שמסבירים הרבה. מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, שפטורים מהחרדות, אצל אחרים.