הצטרפות לג'יפלאנט פריים
רישום לקבלת התראות למייל

 >>  חגיגי! לרגל חודש מאי הגדול, נפתח לכל המאמר המיוחד של ד"ר גיא בכור על העולם שהשתנה החודש, וברגע אחד.
בלעדי למנויי ג'יפלאנט פריים

    Gplanet Prime   

(7/4/2018)

הסתבכות בינלאומית ב"סוריה": הצבא הטורקי פולש לאידליב (והיום האחרון למבצע המיוחד לחג הפסח)
שעות לאחר פיסגת שלושת הדיקטטורים, הטנקים של הצבא הטורקי נכנסו פנימה, והתיישבו על אפם של בשאר ושל הרוסים. איך זה נראה במפה שהכנו, והאם האמריקנים באמת עוזבים? מי עוד מוטרד מן הכוחנות של ארדואן, ולכן מגיע אלינו? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.

(31/3/2018)

נשארו לגמרי לבד? על צעדת ההתאבדות הקולקטיבית של הפלשתינאים
מה בעצם קרה כאן, במחול החורבן העצמי הערבי? איך הם הצליחו להרוס כל כך הרבה לעצמם, בזמן כל כך קצר? האם ההרתעה שלנו התחזקה, על עבאס ועל ערביי ישראל, על התקשורת בישראל שהכניסה את עצמה למלכוד, והאם התבוסה של אויבינו היא ההזדמנות שלנו? מבצע ההנחה לפסח, למצטרפים חדשים ומחדשים – בעיצומו. חבל להחמיץ.

(29/3/2018)

המלכה אליזבת הראשונה חונקת את בשאר, השיעים והרוסים בסוריה?
מה היתה תוכניתה הגאונית של המלכה אליזבת הראשונה להשמדת הארמדה הספרדית, שהנשיא טראמפ מאמץ עכשיו בסוריה נגד בשאר, השיעים והרוסים? ואיך הוא חונק את הציר השיעי, עד כאב עז? ומי אמר שארה"ב עזבה את סוריה ואת האיזור? מיוחד לחברי מועדון Gplanet Prime. מבצע פסח בעיצומו, והנרשמים או המחדשים עושים זאת במחיר ההנחה המשתלם.

(22/3/2018)

ברכת הקללה: האם ישראל הפכה למעצמה עולמית של יצוא בטחוני?
מיוחד, כל מה שרציתם לדעת: מה המיקום העולמי המזנק שלנו ביצוא בטחוני, למי אנחנו מוכרים, ממי קונים, האם רוסיה באמת עולה במכירות ביטחוניות, למה גרמניה צונחת, איך הודו משנה את העולם, איך טראמפ הזניק את המכירות, מי המדינות העולות ומי היורדות, איפה טורקיה, ומה אמרתי ל- 900 מנהלי התעשיות הביטחוניות בארץ, בכנס מיוחד? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.

(13/3/2018)

המלך הירדני ומארי אנטואנט שלו מסתבכים בצרות: קריאות חסרות תקדים להפלתם?
בלעדי, חמור ומפתיע: על מה שמתרחש בירדן, מי הצטרף לאויבי המלך, מה מעמדו של בנו הצעיר ויורש העצר חוסין, למה המלכה ראניה גורמת למלך צרות, ומה הסיכוי שזה יתפרץ למרד? ואיך נראית מכונית Spyker של המלך? בליווי סרטונים מיוחדים, לא תמצאו את זה במקום אחר.

(10/3/2018)

מאשליות לפניקה: אירופה מתעוררת לאימה מרוסיה. אז סוריה היתה רק המנה הראשונה?
אימה עולמית: פעולת ההתנקשות המדהימה בחיי החפרפרת הרוסית בבריטניה, ברעל כימי קטלני, חושפת עד כמה פעילים הרוסים באירופה, ועד כמה אירופה פרוצה וחדירה. איך אירופה נערכת למלחמה נגד פוטין, מה היתה "סוריה" מבחינת הנשיא הרוסי, מה יעשה טראמפ, איך האמריקנים חוסמים ב"סוריה", מהם חטאי אובמה, ולאן הולך המערב? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.

(5/3/2018)

שלוש שנים למאמר על הדמוגרפיה היהודית המפתיעה לפי מחוזות. אז מה נשתנה?
נתונים חדשים - שלוש שנים בדיוק עברו מאז פרסמנו את המאמר המפתיע על הדמוגרפיה היהודית המזנקת, לפי מחוזות, ובה ראינו שברובם יש כבר יותר ילדים לאם יהודייה מאשר לערבייה. ומה תמונת המצב אחרי שלוש שנים? כמה אזרחים יהודים יש בכל מחוז, ומי יותר מפונק, חיפה או תל אביב? מה המצב בצפון ובדרום, ועל תמונת המצב המפליאה בירושלים. ומה דקארט אומר על זה עכשיו? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.

(4/3/2018)

אווירת סיום ברשות רמאללה: המיליציות, הברחות הכספים וכלי הנשק. איך זה משפיע עלינו?
את מחלתו של מחמוד עבאס (אבו מאזן) קשה לו כבר להסתיר, משום שהדבר מדבר בעד עצמו. על מה שמסתתר מאחורי הקלעים, לקראת הדרמה הגדולה של היום שאחרי: התככים, העברות הכספים, צבירת הנשק, ההסתרה, והקמת מיליציות. מיוחד, לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.

(28/2/2018)

אסור לדבר על זה: לקראת הטיהור האתני של היהודים בצרפת?
האם צרפת היא כבר מקום מסוכן ליהודים, עד כדי סכנת חיים? מה שתקראו כאן אינו מופיע ברצף רצחני שכזה, ובצרפת הוא אסור בפרסום, אך דברים אפלים מאוד מתרחשים שם. אסור לדבר, אסור לדעת, אבל קוראי ג'יפלאנט פריים יידעו.

(20/2/2018)

עם האוכל בא התיאבון: ועכשיו מאיים השולטן גם על יוון בפלישה? ומה עם הגז?
ההיסטוריה מכה שוב: לאחר עפרין, מאיים השולטן גם על יוון. מה הוא רוצה, מה היוונים אומרים, ומה עם הגז? האם התגליות שלנו הן מושא לקנאה, והאם אנחנו מעורבים במזימות החדשות של ארדואן? ואולי הוא מנסה לתקן את קרב נווארינו ההיסטורי, כ- 200 שנים אחרי? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, הרואים את התמונה כולה.