הצטרפות לג'יפלאנט פריים
רישום לקבלת התראות למייל

 >> עדכונים שוטפים - בדף שלנו בפייסבוק
בלעדי למנויי ג'יפלאנט פריים

    Gplanet Prime   

(11/10/2017)

"האביב האירופי": האם התפרקות האיחוד האירופי מתחילה דווקא בקטלוניה?
נקמת ההיסטוריה: "אירופה" מבעבעת. איך זה נראה גם בסרטונים? מי הבאות בתור ההתפרקות, מי צריך לדאוג, איפה זה שם אותנו ואת העניין שלנו, ואיך זה משפיע על האיחוד האירופי? מאמר שלא תרצו להחמיץ, מיוחד לחברי מועדון Gplanet Prime.

(8/10/2017)

"לסבא יש ארבע נשים": האם שוודיה שוקעת בטירוף משולש, נאצי, PC ומוסלמי?
"סבתא היא לא רוח רפאים": לראות כדי להאמין במה שמתרחש במדינה המסוכנת ביותר באירופה, שוודיה. צעדות של ניאו-נאצים לאור היום, השתוללות מוסלמית ואנרכיסטים, והמשך טירלול PC מעורר תדהמה. האם מותר כבר להינשא לארבע נשים בשוודיה? שוודיה היא רק משל למה שמתקרב לאירופה כולה, מלווה בסרטונים מפתיעים. ואיך הם מנסים לערב אותנו? לפניכם מדינה שמתקרבת לנקודת רתיחה.

(3/10/2017)

אסטרטגיית "קציר החיטה", והמלחמה העולמית, בה פתח דאעש
המזרח התיכון, אסיה, אירופה ואולי גם ארה"ב – נאום "הח'ליף" אבו באכר אלבגדאדי חישמל את דאעש, הפועל עכשיו באסטרטגיה מחודשת, שאנו מכנים "אסטרטגיית קציר החיטה". מהי? כיצד פועל הארגון נגד בשאר, נגד הרוסים, נגד השיעים, נגד האירופים, נגד האמריקנים, ונגדנו? זו כבר אינה חשיבה על ניצחון או תבוסה, שטח או אובדנו, אלא על משהו חדש. מהו? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, שאינם מופתעים.

(30/9/2017)

שוליית הקוסם: רצף כישלונות של השיעים והרוסים ב"סוריה". אז מה קרה פתאום?
"תפסת מרובה, לא תפסת"? השיעים נפלו למלכודת, בשורה של כישלונות מול הסונים. איך פתאום דאעש חזר לחיים, ואיך הוא כבש עיר שלמה בעומק שטחי בשאר? למה מות הגנרל הכניס את הרוסים לבהלה, ומה עושים המורדים הסונים? מי השתלט על בוננזת הנפט, מה קרה למעבר השיעי המדובר, מה עם הכורדים בעיראק, ומה קורה ליד הגבול שלנו? מאמר המכיל הרבה מאוד אירועים, לאחר כמה ימים גועשים. אז "סוריה" השתלטה על סוריה? ואולי סוריה משתלטת על "סוריה"?

(27/9/2017)

העצמאות הכורדית לאחר משאל-העם: פצצה גרעינית מזרח תיכונית?
איומים אמיתיים או כוזבים? הכורדים ממשיכים לעצמאות: למה איראן וטורקיה נכנסו למילכוד, האם יפתחו במלחמה נגד הכורדים, האם ארדואן מאיים גם עלינו, בגלל הכורדים, והאם האמריקנים שוב בגדו בבעלי בריתם? ואיך נראו ניסיונות העצמאות הקודמים של הכורדים? לא תמצאו את זה במקום אחר. מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, המלווים את המזרח התיכון אל המשך התאיידותו.

(24/9/2017)

אז מי יזכה במליארדים? תיסכול כפול לבשאר ולרוסים, מאחורי מסך ערפל
למה בשאר והרוסים מביטים בתסכול על קרב דיר א-זור? למה הם נחסמו חסימה כפולה, איך זכו הכורדים בהצלחה, ומה עושים עם הנפט והגז? מה גרם למתקפה הסונית באיזורי אלחמה וחומס, כולל כיבושים, ואיפה הכוחות האיראנים? ומה האמת על חציית נהר הפרת? ומי אמר: "לא נשכח, ולא נסלח", ועל כך עדתו תשלם? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, היכן שהספינים מכל עבר - נעצרים.

(12/9/2017)

לימבוס השוטים: אירופה האמיתית - מה היא חושבת על העתיד שלה?
הצצה אל מה שאסור לדעת: סקר ענק בכל 28 מדינות האיחוד האירופי חושף תמונה מבהילה. הסקר, גם לפי המדינות השונות, מתמקד בשאלות שאסור לשאול אותן באירופה, צילום רנטגן של יבשת בחרדה. מה הם חושבים על עצמם, על המוסלמים, על הדמוגרפיה, על האיחוד האירופי, ולאן הם הולכים? לחברי מועדון Gplanet Prime, שלא רוקדים עם החצוצרה של מיילס דיוויס. לא תרצו להחמיץ את זה.

(7/9/2017)

הפצצה נועזת, המיוחסת לישראל, על מתקן של איראן ב"סוריה". מה הלקחים?
מה ארע במתקן הצבאי האיראני בסוריה, כולל מפה והסברים, ולמה זו התקפה כמוה לא נראתה מאז ההפצצה הישראלית על הכור הגרעיני של סוריה וצפון קוריאה, בדיוק לפני עשור? ואיפה מערכת ההגנה האווירית, שפרסו הרוסים? מיוחד לחברי מועדון Gplanet Prime.

(4/9/2017)

צפון קוריאה – איראן: איך הדמוקרטים ואובמה חנקו את ארצות הברית, ומה עושים עכשיו?
כמעט כל ארה"ב בסכנת השמדה? ועכשיו פצצת מימן פעילה של צפון קוריאה, עם יכולת להרכיב אותה על טיל בין-יבשתי. במאמר הזה תוכלו לקרוא כיצד ביל קלינטון, אובמה וקרי יצרו את האיום הגרעיני על ארצם, מחדל איראן, ומה יכול עכשיו טראמפ לעשות? חמש טקטיקות כוח של "האיש המשוגע"? ואיך זה נוגע אלינו? מיוחד לחברי מועדון Gplanet Prime.

(31/8/2017)

צרות בחלום השיעי: האם החזון של מעבר יבשתי איראני דווקא מתרחק?
טראמפ מתחיל להבין מה זה המזה"ת? ההפצצה האמריקנית אתמול, בניסיון לבלום את מעבר מתפני דאעש מלבנון לעיראק, חשפה את עומק המשבר הפנים-שיעי. באיזה שלב הפציצו האמריקנים? מה הבינו האמריקנים על "הבלוף" הלבנוני, האם זה היה תרגיל של דאעש, ומי הלך לאיבוד בין השיעים? ומה באמת חושבים הרוסים על האיראנים? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, המעניק ידע, ולכן ביטחון.