הצטרפות לג'יפלאנט פריים
רישום לקבלת התראות למייל

 >>  חגיגי! לרגל חודש מאי הגדול, נפתח לכל המאמר המיוחד של ד"ר גיא בכור על העולם שהשתנה החודש, וברגע אחד.
בלעדי למנויי ג'יפלאנט פריים

    Gplanet Prime   
(27/5/2018)

אפקט חודש מאי נמשך: האם הנשיא טראמפ מגונן על הגבול שלנו ב"סוריה", והאם חוזרים אל החורן?
עוד הפתעות בלתי צפויות מספק לנו הממשל הטוב מעולם: מה עושה הקו האדום של הנשיא טראמפ לבשאר ולשיעים ליד גבולנו, והאם יצייתו? על מאחורי הקלעים של עוד דרמה. והאם נחזור אל החורן שלנו? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.

(20/5/2018)

עשר המכות על איראן, אז הגלגל שוב מסתובב? לא תמצאו את זה במקום אחר
מהן עשר המכות שנפלו עכשיו על איראן ועל הגשר השיעי: מהחרם הכלכלי המתהדק ועד לתדהמה האיראנית מפוטין, מהפיצוץ המסתורי האדיר באל-חמה במחנה האיראני, דרך מסיבת המתבגרים באיטליה, העיר המורדת קזרון, ועד צרותיו של ארדואן. ועם מי מוגריני הצטלמה? תמונת מצב פנורמית, לא תמצאו את זה במקום אחר, מלווה בתמונות וסרטונים.

(9/5/2018)

הלם, בלבול, ועולם שהשתנה ברגע: היציאה מעיסקת הגרעין, הרקע, מי מפסיד, והאם איראן תגיב צבאית?
למה ההחלטה הסנסציונית לצאת מעיסקת הגרעין היא יריה בשלוש ציפורים במכה אחת? איך תגיב איראן, גם כלפינו, איך יגיבו האירופים המבולבלים, ולמה פוטין רותח מזעם? איך זה ישפיע על הפלשתינאים, ומיהו הציר המוביל בבית הלבן? ואיך נראות המיליציות השיעיות הכובשות את דמשק, מהן חוששים בישראל? בלעדי לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, שידעו שביטול העסקה מגיע.

(6/5/2018)

מיוחד - סודות השימוש במסתננים, מסורוס ועד גרמניה, יוון וישראל: על מזימות ונקמות
האיום המרכזי של המאה ה- 21, שמשנה את העולם: מהם הסודות מאחורי השימוש במסתננים ובמהגרים אצל כת ה- PC, הדרך המדהימה בה יוון מתכוונת להציף את "האיחוד האירופי" במהגרים מוסלמים, מה חדש בגרמניה, על ג'ורג' סורוס ומאמציו, ומה המצב בארץ? מאמר מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים: מי שלא שם, לא יידע.

(1/5/2018)

משימה בלתי אפשרית, והתקפה כפולה על המשטר בטהראן?
כאשר הלסת נופלת מהבאת תוכנית הגרעין האיראנית כולה על השולחן בידי ישראל, האם זה מחזק אותנו? ומה מבינים מן ההפצצה האחרונה על יעדי בשאר והאיראנים ב"סוריה"? מי בלחץ מן החשיפה הישראלית המדהימה, שלא היתה כמוה בתולדות הביון הישראלי והעולמי, מה הוויכוח המר שמתנהל עכשיו בצמרת המשטר באיראן, ומה זה עושה למעמד העולמי שלנו וליכולת ההרתעה? משימה: בלתי אפשרית, מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.

(29/4/2018)

המשחק בפנטזיות: לקראת הניצחון האסלאמי בבלגיה?
מפלגה אסלאמית מזנקת בבלגיה, כשהיא נשענת על הדמוגרפיה החדשה. האם הגיע השלב בו האסלאם כבר בועט בשמאל בבלגיה שרומם אותו, כי הוא לא צריך אותו עוד? על הימין העמוק, המעריץ את הישובים ביו"ש, על קריסת הקתוליות, ואיזו עוד דת עולה יחד עם האסלאם? מפתיע. האם כל זה טוב לנו? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.

(25/4/2018)

איראן, הנשיא טראמפ, "סוריה" והנפט: האם המלחמה הכלכלית כבר פרצה?
איך “עיסקת המאה” של המזרח התיכון מתגבשת דווקא בנושא העונש לאיראן, על מלחמת הנפט, איך סידר טראמפ את סעודיה, אופ"ק ורוסיה בנוגע לנפט, ולמה המחירים בכל זאת עולים, עד לשיא של 75 דולר לחבית נפט מסוג ברנט? לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.

(22/4/2018)

חיסול מהנדס המל"טים של חמאס במלזיה, ובידוד המוות של חמאס
בין חיסול מהנדס המל"טים של חמאס במלזיה הרחוקה, ל"צעדות השיבה" לשום מקום, האם חמאס כשל בכל תכניותיו, עד ייאוש? איך נראית "המצודה" שהקים לעצמו חמאס, על פי מקיאוולי? והאם יש לנו אינטרס להפיל את השלטון הזה בעזה? על מאחורי הקלעים של הצגה גדולה, מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.

(14/4/2018)

ההפצצה המערבית החלולה בסוריה: איך נולדה בתרועה רמה, איך התכווצה, ועל תוצאותיה החמורות
איך קרה שהכרזות רמות, ורמזים על חיסול משטר בשאר אלאסד ובלימת הרוסים והאיראנים, הסתיימו במבצע מוגבל, מתנצל וחלול? זה היה תהליך, עליו תקראו כאן. מה מבינים עכשיו הדיקטטורים של העולם, ומה ההשלכות על הגבול שלנו? הלקחים חמורים. לאור הביקוש, מבצע ההנחה למועדון ג'יפלאנט פריים יימשך עד ליום העצמאות.

(12/4/2018)

"כוח גדול יותר": לקראת תקיפה אמריקנית בסוריה – מאחורי הקלעים של הדרמה
"ויס מאיור" ("כוח גדול יותר") - האם הרוסים כבר נבהלים, האם ארה"ב כבר תוקפת את בשאר באגפים, צפו איך מסתירים את המטוסים המתקדמים, איך דאעש חוזר לחיים, ולמה עומדים המונים בתורים לבנקים באיראן? וידאו. גלגל הגורל שוב מסתובב ב"סוריה", בין כוח, לכוח גדול יותר. המבצע המיוחד לחברי מועדון הפריים נמשך, לאור הביקוש, וכדאי לנצל אותו.