הצטרפות לג'יפלאנט פריים
רישום לקבלת התראות למייל

>>  המאמר האחרון במסגרת מבצע ההנחה, המסתיים
בלעדי למנויי ג'יפלאנט פריים

    Gplanet Prime   
(9/12/2018)

יופיטר והמהפכה הצרפתית: אז לאן נזרקת אירופה האבודה?
חודש של מהומות בצרפת, וימי פלאות מפחידים ביבשת אירופה. לאן היא נזרקת? מה עם האיחוד האירופי וכת ה- PC? מי כינה את עצמו מלך האלים "יופיטר", באיזה שיטות ניסה אתמול המשטר לבלום את "האפודים הצהובים" ועד מתי, והאם התסיסה בצרפת ובאירופה טובה ליהודים שם, ולנו? מבצע ההנחה למועדון ה- PRIME עומד להסתיים, וזה המאמר האחרון במסגרתו.

(1/12/2018)

הקרב הגדול על אירופה: המאמר שמחכים לו כל השנה, על העושר שלנו ושל העולם, 2019
האם ישראל שוב עלתה או ירדה בתוצר לנפש, מה ההשוואה בינינו לבין מדינות אירופה, למדינות ערב, מה מצבן הכלכלי של הדיקטטורות השיעית (איראן) והסונית (טורקיה), והאם זה השקט שלפני הסערה באירופה? ומה החדשות המצויינות לגבינו? מבצע ההנחה לכבוד יום השנה ה- 12 של האתר, ולכבוד חנוכה – נמשך, למנויים חדשים ומחדשים. ניתן לחדש את המינוי גם בזמן מינוי תקף: קודם חדשו, ואז כתבו לנו על כך ל"צור קשר", ונעדכן. לחברי מועדון GPLANET PRIME.

(24/11/2018)

ה ס ו ד ו ת: הערבים מוכרים את נכסיהם בירושלים? על מהומה גדולה, ועל מי שזוכה ממנה
מיוחד: דרמת מכירת המתחם הגדול ברובע המוסלמי ליהודים, הכניסה את הרשות ואת מתנגדיה לסחרור: מה קורה שם, עם כספים מהמפרץ, חטיפות, עינויים, וכולם נגד כולם; וכן, על עסקאות המכר של הכנסייה, מי הקונים, למה רבים רוצים למכור ליהודים, ואיך נראית ההתיישבות החדשה-ישנה? כולל סרטונים מרגשים. רק לחברי מועדון GPLANET PRIME, כשתכנסו, תבינו.

(6/11/2018)

איך מחסלים אויב, והאם חלום הבלהות של איראן מתממש?
הסנקציות הקטלניות על הנפט: האם איראן צפויה להפעיל את סוכני המשנה שלה? מה עם חיזבאללה? האם הם יחדשו את העשרת הגרעין הפראית, ומה תמונת המצב בערי המדינה? כולל סרטונים מיוחדים. ובנוסף, בונוס של לוחמה אסטרטגית: איך מחסלים אויב בהצלחה? לחברי מועדון GPLANET PRME.

(3/11/2018)

משנה מציאות: מסתירים מכם מה חושבים האמריקנים עלינו. אנחנו מפרסמים כאן, ומתנתחים

(3/11/2018)

משנה מציאות: מסתירים מכם מה חושבים האמריקנים עלינו. אנחנו מפרסמים כאן, ומתנתחים
מ י ו ח ד: "מה יחשוב עלינו העולם", זה המשפט שמשמש הצדקה לוויתור ולהתקפלות. המאמר הזה מעלה תוצאה מדהימה, על פי סקרי מכון גאלופ לאורך שלושה עשורים. מה חושבים האמריקנים על ישראל, מה הם חושבים על הרשות הפלשתינאית, איך זה השתנה לאורך השנים, מה החלוקה בין רפובליקנים לדמוקרטים, ומה הם חושבים על אומות העולם האחרות? מעצים, מיוחד לחברי מועדון GPLANET PRIME, שהשתחררו.

(30/10/2018)

"בכוחות משותפים" (viribus unitis)? האם אירופה מתכוננת למלחמת העולם הראשונה?
לא תרצו להפסיד: פסגת ארדואן, פוטין מרקל ומקרון נסתיימה בסחיטות הדדיות, ותמונת הסיום העגומה, מדברת בעד עצמה. הביטו בידיים. המזרח התיכון מתפרק, אירופה מתפרקת, המנהיגים כושלים, ומה כל זה עושה לאיזור, ולנו? והקיסר, איש היגון, פרנץ יוזף הראשון, האם הוא חזר? לחברי מועדון GPLANET PRIME.

(27/10/2018)

בארמון השולטן: מהלך מבריק בעומאן. מה הוא מחולל?
"ישראל היא מדינה נוכחת באזור שלנו, וכולם מבינים זאת. הגיע הזמן שישראל תזכה ליחס דומה למדינות אחרות". האם ביקור ראש הממשלה בארמונו של שולטן עומאן מקרב אותנו לשיעים או לסונים? ואולי מהלך חדש לפנינו, במדינה מוסלמית מוזרה? ואיך רואים זאת הצדדים האחרים במזרח התיכון, והפלשתינאים? האם זה עוזר לנו מול עזה המורדת, ובעזרת איזה כלל זהב ננצח? מיוחד לחברי מועדון GPLANET PRIME. לא תרצו להחמיץ.

(25/10/2018)

מיוליוס קיסר ועד לנשיא טראמפ? הפלישה הגדולה לאמריקה. האם היא תיבלם?
צעדות המסתננים לשבירת גבולות ארה"ב מפחידות את הציבור האמריקני המאוים, והן יבואו לידי ביטוי בבחירות. מנגד, הפרוגרסיבים מעצימים את פרשות חאשוקג'י ומעטפות הנפץ. לאן צועדת אמריקה לקראת הבחירות הדרמטיות הקרובות, ואיך נוהג הנשיא טראמפ? ומה הוא למד מיוליוס קיסר? הצצה אל הקרביים האמריקניות. מיוחד לחברי מועדון GPLANET PRIME.

(21/10/2018)

מלך בורח מגורלו: האם המלך הירדני מחליף נאמנויות, ומי יכול להחליף אותו?
מה הסיבה להתהפכות הפתאומית של המלך עבדאללה נגדנו (סרטון בלעדי), ולמה הוא פוחד מהאמריקנים? האם אותה "עיסקת מאה" מתרחקת עוד יותר? למה הוא מתקרב דווקא לבשאר אלאסד, ומה התועלת שלנו בבית המלוכה הירדני? ומי יכול להחליף אותו, והוא פרו-ישראלי? כולל סרטונים בלעדיים - לחברי מועדון GPLANET PRIME.