הצטרפות לג'יפלאנט פריים
רישום לקבלת התראות למייל

 >> עדכונים שוטפים - בדף שלנו בפייסבוק
בלעדי למנויי ג'יפלאנט פריים

    Gplanet Prime   
(22/11/2017)

האף של מיכלאנג'לו, ומאמר העושר הכלכלי 2018: האם ישראל החליפה קידומת?
כמידי סוף שנה, זה הגיע: אז מה התוצר שלנו לנפש, בכמה זינק, ואיך אנחנו מול מדינות אירופה השונות? כל הנתונים – מפתיעים. ומה המצב באיזור המדכדך שלנו, מה קרה למדינות המייצאות נפט, ומה היעד הבא שלנו? המאמר מכיל גרפים מקוריים במבט השוואתי מ 16 השנים האחרונות, מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.

(18/11/2017)

ה פ ת ע ו ת: המאמר שחיכיתם לו יותר משנתיים. האם אם יהודיה כבר יולדת יותר מאם ערביה?
במאמר הקודם של האתר בנושא, בשנת 2015, נשאר מרחק קטן, בין מספר ילדים של אם יהודייה לאם ערבייה בישראל. ומה המצב עכשיו? הדמוגרפיה. לפניכם תהליכים דרמטיים, במאמר עם נתונים מדהימים, בני עשרות שנים. ומה למד הצייר הסיני בן המאה ה- 17 מאיש המעבורת, ששינה את חייו? האם זה ישנה גם את חייכם? מאמר מפורט, המשובץ בגרפים מקוריים, לחברי מועדון Gplanet Prime.

(12/11/2017)

לבנון - עוד מדינה ערבית על סף חיסול?
האם לבנון בהליך מהיר של קריסה, מאז התפטרות ראש הממשלה הסוני אלחרירי? איך זה נראה מבפנים? מה עם הגז הלבנוני, חומר הנפץ של מחנות הפליטים הפלשתינאים, ומה הסכנה למלחמה עם ישראל, כפי שחוששים "פרשנים"? מלווה בסרטונים יחודיים.

(7/11/2017)

איראן פתחה בשלב הראשון של המלחמה נגד סעודיה. כיצד היא תמשיך?
איראן פתחה בשלב המבצעי הראשון, במלחמה נגד סעודיה. מה היא צפויה לעשות בשלבים הבאים, מי מאיים לכבוש את ריאד, ואיך מלחמה כזו עשויה להתנהל? מה ההשלכות עלינו, ועל האיזור המיידי שלנו. ומה יעשו האמריקנים? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, בעוד עליית מדרגה. מלווה בסרטונים.

(4/11/2017)

מה באמת קרה במובלעת הדרוזית בסוריה? אין קשר למה שדווח ב"תקשורת" בישראל
כיצד הצליחו בשאר והדרוזים שלו, אלה הנאמנים לו, להוליך שולל את התקשורת בישראל, מה באמת קרה שם, ואיך זה נגמר? כך הצליחו לעצב לנו את התודעה, ולהוליך שולל אפילו את צה"ל. אז למה אנחנו מפרים את הכלל, שאין מתערבים? מיוחד לחברי מועדון Gplanet Prime. בליווי מפות וסרטונים יחודיים.

(31/10/2017)

פיצוץ מנהרת התקיפה מעזה: עשר מכות לארגונים הפלשתינאים?
תקיפה גאונית שלנו על מנהרת תופת אחת, גוררת שורה של הישגים לישראל, וקודם כל ברמה המדינית. האם זו תהא הקארין איי מבחינת הנשיא טראמפ? בשעה שצדדים ערביים מביימים הצגות מעל פני האדמה, ומסבנים את דעת הקהל ואת מירוץ השליחים האמריקני, מבצבצת לה האמת דווקא מתחת לאדמה. מה השגנו, איך זה יכול להשפיע, ומה עכשיו?

(29/10/2017)

בסבך העדות והמיליציות: איראן וארה"ב במסלול התנגשות צבאית?
האם ארה"ב פתחה במהפך, מלחימה כמעט בלעדית בדאעש, לבלימת איראן והשיעים? ומה היא מתכוונת לעשות? ומי אמר שימיו של משטר בשאר ספורים, "בוודאות"? האם שוב תהפוכה בנדנדה הסונית-שיעית? ולמה מדינות ערב לא נלחמות בסוריה? ואיך באמת מגרשים את השיעים? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.

(24/10/2017)

שביעיית השוואבים טבעה? גרמניה מבטלת, סוף-סוף, את האמת
חוק חדש בגרמניה משאיר את הפה פעור, וזה מתאים לתרבות הזו, בעלת הנשמה האפילה. מה קובע החוק לצינזור האמת, והאם לפרסם את תמונת המופתי עם היטלר זה עדיין אפשרי, או שנכנסים על זה לכלא? על מהפיכת האנטי-מידע של ה"פוליטיקלי קורקט": המלחמה הזו תחזק אותו, או תרסק אותו סופית. ומה קרה בסוף לשביעיית השוואבים שומרת הסוד על עצמה? מילה על זה לא תמצאו ב"תקשורת", מיוחד לחברי מועדון Gplanet Prime, מלווה בסרטונים.

(22/10/2017)

ההונאה, המזימה והבגידה: כך קרסו הכוחות הכורדיים בכרכוכ. ומה עכשיו?
ב ל ע ד י ומדהים: מי בגד ומכר את הכוחות הכורדיים ב"עיראק", מה קרה מאחורי הקלעים, ואיזה לקח יקר מפז זה עבורנו, טירונים תמימים בשדה מוקשים ונחשים? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, המגחכים על אשליות האחרים. מלווה בסרטונים.

(14/10/2017)

"הכתם המוסרי": חרדה בטהראן ובאירופה, מהכרזת המלחמה של הנשיא טראמפ נגד איראן?
מהי האסטרטגיה מאחורי הקלעים נגד איראן, כיצד זה יתנהל מעכשיו, מה יעשו האירופים עם עסקות עשרות המליארדים שנתקעו, ואיך זה ישפיע על החזיתות הצבאיות, גם בסוריה? האם "אסטרטגיית הלוטוס" שלנו אומצה, מהו סוד ההרתעה, ומה יקרה עם "משמרות המהפכה"? המזרח התיכון שוב מתהפך בעוד הפתעות, מיוחד לחברי מועדון Gplanet Prime.