הצטרפות לג'יפלאנט פריים
רישום לקבלת התראות למייל

 >> איך שולחים את המאמר הזה לחברים? יש כפתורי שיתוף קלים ומהירים בראש האתר - לווטסאפ, פייסבוק ולמייל
בלעדי למנויי ג'יפלאנט פריים

    Gplanet Prime   
(15/2/2018)

מלחמה אמריקנית-שיעית בסוריה? המלחמה בסוריה הופכת מסוכנת יותר
חטוף כפי יכולתך: לקראת השנה השמינית של המלחמה, האם סוריה נטרפת, ונבזזת? להבין מה מתרחש שם עכשיו, עם מכה לקאסם סולימאני. וכמה מלחמות שונות מתנהלות כבר ב"סוריה"? איך זה קשור אלינו, מלווה בסרטונים. לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים שמבינים, ולכן רגועים; משום שידע הוא כוח.

(10/2/2018)

ישראל הופכת את השולחן, אבל האם אנחנו בכלל מעניינים את בשאר ואת השיעים?
תקיפה אווירית נרחבת ב"סוריה": טקטיקה מבריקה של ישראל מבצעת את המלאכה, מהי? נלמד כאן איך מבצעים אותה. אז למה הכוחות השיעיים אינם מגיבים? מה מקומה של רוסיה? האם בשאר צפה בהפצצות מחלון ארמונו, ואיך ארדואן, כן, דווקא הוא, עושה עבורנו את העבודה? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, כולל מפות.

(8/2/2018)

הצפרדע הטורדנית: האם פוטין שוקע בביצה הסורית?
עשר מכות נוחתות על הצאר הרוסי ב"סוריה", והדי קריאות "הניצחון" הרוסי מלפני חודשיים הולכים ונעלמים. למה ועידת סוצ'י הנכשלת נגמרה במבוכה גדולה; מי מספק טילי כתף לסונים נגד הרוסים; למה האיראנים כועסים על הרוסים; ומה קרה לבשאר? מאמר פנורמי, בתוך שנתיים וחצי של מלחמה רוסית בסוריה. ומי היא הצפרדע הטורדנית? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.

(4/2/2018)

מ י ו ח ד: כל מה שרציתם לדעת על המטוס הפרטי של עבאס, ולא יספרו לכם
תחקיר מיוחד: איך נראה המטוס מבפנים, מי קנה, איך, המסמכים, השחיתות, הרמאות, השקרים, ואיך עוקבים אחר המטוס ברחבי העולם? זהו שמו: בואינג T7-PAL: כל הפרטים. מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, המבינים מה מתרחש ב"רשות" הנבזזת מכספיה, ואיתם אשליות מי שעוד נותרו לו כאלה.

(30/1/2018)

המחאה באיראן חזרה? את מה שהמשטר מסתיר, תמצאו כאן
כאן תוכלו לקרוא על סיחרור בנק מלי האיראני, התחדשות המהומות, שריפת מבנה העינויים של הבסיג', וכל מה שהמשטר מבקש להסתיר, מלווה בסרטונים, שחזרו גם הם.

(28/1/2018)

פרויקט הג'יראפה: מסע עוצר נשימה וחוצה יבשות וגבולות, בעקבות חזרת משבר ההגירה לאירופה
פרויקט מיוחד: מאדיס-אבבה דרך לוב, איטליה, צרפת, מרוקו, ספרד, גרמניה ושוודיה – הג'יראפה הולכת וגדלה, הלכת ומתקדמת. אי-סדר שפתאום מקבל צורה, סדר ומספרים, עם גל הגירה, ששוב מתעצם. מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, לא תמצאו את הג'יראפה במקום אחר. ומי לא רואה אותה? אל תחמיצו.

(25/1/2018)

חומות אסלאמיות: האם צרפת איבדה את השליטה על בתי הכלא שלה?
האימה: זה עשרה ימים יש שביתה והתפרעויות, ברוב 188 בתי הכלא בצרפת, בשל החשש של הסוהרים להירצח בידי האסלאמיסטים המסוכנים, הכלואים שם. מה עושה המדינה הצרפתית? מה עושים האסירים הרוצחים? איך "התקשורת" בצרפת ופה מסתירה את ההתקפה על צרפת, ואיך זה קשור גם אלינו? מלווה בסרטונים מפתיעים, מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.

(22/1/2018)

מלחמת הטורקים והכורדים בעפרין: כך הידרדרו יחסי ארדואן עם ארה"ב
עוד תפנית מפתיעה במלחמת האינסוף ב"סוריה", כאשר הכוחות הטורקיים, יחד עם המורדים הסונים, פלשו למובלעת עפרין, שבידי הכורדים, והקרבות קשים. למה זה קרה פתאום, איזה טיהור אתני מתכנן השולטן, מי נרצה שינצח, והאם זה טוב לנו? ומי היו ה"באשי בזוק", שחזרו? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.

(15/1/2018)

הבן מוציא להורג את אביו: כך הסתבך חמאס גם עם דאעש, וגם עם המצרים
"סוף רע, מהתחלה רעה" (Mali principii malus finis): כיצד שיקרו בחמאס גם לדאעש וגם למצרים, והסתבכו עם שניהם, מה מתכנן דאעש לחמאס בסיני ובעזה, ואיך נראית זירת רצועת עזה מבחינתם, ומבחינתנו? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים. מלווה בסרטונים.

(10/1/2018)

השולטן מבעיר את הים האדום: אז עוד איזור נכנס לתנור?
"גלגול הנשמות": התוהו ובוהו בים האדום גובר מיום ליום, לאחר שארדואן נכנס לשם, והטריף את כולם: טורקיה, סודאן, מצרים, סעודיה, החו'תים, אריתראה, הסכר האתיופי, איראן, אי אחד, וזיכרונות עות'מאניים רעילים מן העבר. האם המערבולת המתרחבת מסוכנת לנו, ומה אנחנו מרוויחים ממנה? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים. אל תחמיצו.