הצטרפות לג'יפלאנט פריים
רישום לקבלת התראות למייל

>> עכשיו מתקיים מבצע הנחה רק למנויים ותיקים. ניתן לחדש את המינוי במחיר ההנחה - רק בקישור הזה
מדד האיומים הבטחוניים על ישראל

   המדד   

(20/2/2019)

ימים היסטוריים, עם חגיגה, שנגמרה: האם מייבשים את חמאס ועבאס?
רצף אירועים כספיים מאיים לחנוק את הצמד חמאס-עבאס. מה מתרחש מאחורי הקלעים? למה האמריקנים שינו את המשחק באופן היסטורי, והאם סופה של הרשות ברמאללה מתקרב? במי זה תלוי? אלה הימים להם חיכינו. ומה קובע מדד האיומים החדש, מדד שדייק לאורך 12 השנים האחרונות? במבט השוואתי.

(17/2/2019)

טרוף נטרפה סוריה? חזרת הקולוניאליזם לשטח הסורי, ומציאות חדשה על הגבול
בשנה התשיעית של המלחמה, ועם המציאות החדשה והמדהימה בשטח הסורי, בין הדיקטטורים ארדואן, רוחאני ופוטין, כמו לפני מאה שנים. איך כל אחד מהם היה רוצה לראות את "סוריה", מה הסיכוי לעימות ביניהם, מה אחרי דאעש במזרח, מה קורה עם המיליציות השיעיות, מה יהיה עם בשאר, מי המושל האמיתי של "סוריה", ומה מתרחש על גבולנו?

(17/1/2019)

חיילים אמריקנים שנהרגו, ותסבוכת בינלאומית בצפון הסורי?
האם הפיגוע שהביא למות חמישה חיילים אמריקנים יזרז את הנסיגה האמריקנית? מה מתכננים ארדואן והכורדים, ובנוסף, נספח מדד האיומים הביטחוניים לחודש ינואר 2019. עם כל כך הרבה הפחדות עצמיות, האם הוא עולה או יורד? (כולל סרטונים).

(16/12/2018)

האם עבאס הופך לערפאת?
ממה נובעת ההסלמה הפלשתינאית האחרונה, מהם נתוני הטרור ביו"ש ובעזה, האם יש קונספציה לא בריאה של המערכת הבטחונית שלנו, ומה מצב ייתר הגזרות הצבאיות. וכן, האם רוסיה נאלצת לנטוש את "בעלת בריתה", איראן? לחברי מועדון GPLANET PRIE.

(13/12/2018)

מאיץ החלקיקים: עד כמה חיזבאללה הסתבך בעקבות גילוי המנהרות שלו, והאם יגיב צבאית?
מנהרות חיזבאללה: האם חיזבאללה נפל למינהרה שכרה לישראל? מהי הטקטיקה שמפוררת את יחסי חיזבאללה עם הגורמים האחרים שם, ומה הסיכוי לעימות צבאי על הגבול הלבנוני? מיוחד לחברי מועדון GPLANET PRIME, כולל סרטונים.

(17/11/2018)

ההישג המדיני: האם קמה מדינת עזה העצמאית?
לאחר העימות: אם עבאס וחבורת רשות רמאללה רותחים מזעם ומדאגה, אולי זה טוב לישראל? זה קיר הברזל של ההזיה. מאמר נוסף על המתרחש מאחורי הקלעים מול עזה, בקרב המוחות המתנהל. לא תמצאו את זה במקום אחר, לחברי מועדון GPLANET PRIME.

(13/11/2018)

הכבוד הורג, והכבוד מחייה: עוד מהלך התאבדותי פלשתינאי?
רקטות על שמי הערים סביב עזה: למה פרצה אלימות מפתיעה, מה חוללו מזוודות הדולרים והכסף "הבזוי" בצד של חמאס, מה מקום "הכבוד" כאן, מה הסכנה לעימות רחב הרבה יותר, האם חמאס שוגה, ואיך מסבירים את השתיקה הערבית והמערבית הזועקת? לחברי מועדון GPLANET PRIME, וכן נספח מדד האיומים הביטחוניים החדש.

(11/11/2018)

חזיתות הקרב ב"סוריה", עם חיילים רוסים הרוגים. המלחמה חזרה?
14 חיילים רוסיים הרוגים בשתי תקריות ב"סוריה"? מה תמונת המצב הכוללת בחזיתות השונות, כולל גבולנו? כיצד שוחררו בני הערובה הדרוזים מידי דאעש, ומה היה המחיר, ואיך הדהים סיסי את בשאר. התקשורת בישראל חדלה לחלוטין לסקר את מלחמות "סוריה", ולכן רק כאן תוכלו למצוא את זה. מיוחד לחברי מועדון GPLANET PRIME.

(17/10/2018)

מעשה בחצי אפרסק: מי בוחש מאחורי הקלעים בהיעלמות חשוקג'י?
כוחות גדולים ואפלים בוחשים בסקנדל היעלמותו ואולי רציחתו של העיתונאי המתנגד ח'אשוקג'י. איך זה ישפיע על "עיסקת המאה"? מי חוגג על גבי הפרשה, ואיך יוצאים ממנה? והאם אנחנו סונים או שיעים? במאמר הזה יש גם לקח לכל החיים, שמי שישמור עליו - יצליח תמיד. בתוספת נספח מדד האיומים הביטחוניים החדש, מיוחד לחברי מועדון GPLANET PRIME.

(14/10/2018)

אי המתים 2: האם "הפרוייקט הפלשתינאי" עולה באש?
האם "הפלשתינאים" איבדו עכשיו את כל העולמות, האם תוכניותיהם קרסו, ומי בכל זאת מתאמץ להחזיק את "הפרוייקט" שלהם בחיים? ובנוסף, האם כדאי למות מטיפשותם של אחרים? מיוחד לחברי מועדון GPLANET PRIME, שרואים את היער, לא רק את העצים. אל תחמיצו.