הצטרפות לג'יפלאנט פריים
רישום לקבלת התראות למייל

>> מבצע ההנחה רק למנויים ותיקים יסתיים ב- 24 באוגוסט, בשעה 22:00. ניתן לחדש את המינוי בהנחה - רק בקישור הזה
איראן

   איראן   


 
פרסילה מלכת המדבר, ותוכניתה הסודית להשמדת ישראל  (24/6/2010)
אבל פרסילה-סאנדיי הכי אוהבת את המזימה הסודית שלה, היא ממש מאוהבת במזימה, ומלטפת אותה כל יום ראשון. היא כל כך שונאת את ישראל, עד שהחליטה לביים תקרית, פיצוץ, חירחור ריב, בין איראן לישראל, אולי זו תתקיף ותשמיד את זו. גם פַרסים פרסילה בכלל לא אוהבת. זה נכון שזה לא מקובל ליזום מזימה סודית לחסל שתי מדינות, אבל אצל פרסילה אין עקבות. יש רק עקבים. ואיך פועלת השיטה?


 
מיקי מאוס וטקטיקת הבטן הרכה. אז מה עושים עם המשט האיראני? (17/6/2010)
דווקא הסנקציות האחרונות, שהתקבלו נגד איראן, עוזרות לנו מאוד, בכל הנוגע למשטים איראניים לעבר עזה. איך עושים את זה? ולמה שישראל לא תהפוך את האו"ם לבטן הקשה שלנו, במקום לבטן הרכה? למה לא לסבך את איראן בפיקחות, במקום שהם יסבכו אותנו? תירכבו על איראן, אחרת היא תרכב עלינו ("נולד להרוג", מתוך הסרט "פול מטַל ג'קט").


 
איראן מִצמצה ראשונה, והבינה איזו טעות נוראה עשתה. היא חשפה את האימה בה היא מצויה (19/5/2010)
שוב אני חוזר אל מוטיב ה"מטריקס". בפרשת איראן ישראל כולה כסומא בערפל. אנחנו מכניסים את עצמנו לפחדים דמיוניים, ולא מבינים דבר ממה שמתרחש סביבנו. הכנסנו את עצמנו להטרפה עצמית, כמו הפחדים מסדאם. הבינו: שום דבר מכל מה שאתם רואים מסביב, אינו נכון. כמו בסרט "מטריקס", אנו חיים בעולם מדומיין, פרי הסיוטים שלנו. התעוררו. אז מה קרה עם איראן וההסכם התורכי-ברזילאי האומלל? לפנינו עשרה מִצמוצי עצבנות.


 
ואלס עם אחמדינג'אד: כיצד להחליש את אוייבינו, ועל השקרים הגרעיניים של איראן (14/2/2010)
עלינו לשקול את הנזקים של המלחמה, את הזמן האבוד, בזבוז של אנרגיות פוליטיות, ואוייב שייהפך להיות נוקם ונוטר לאחר שנפגע בו. לפעמים עדיף להמתין, ולהחליש את האוייב שלך באופן נסתר, מאשר לתקוף אותו חזיתית, ובכך לחשוף את עצמך. נולד לנו היום כל כך הרבה תמרון דיפלומטי עולמי נגד איראן, נולדו כל כך הרבה בעלי ברית פוטנציאליים, בבחינת פלטפורמה נהדרת להתקרב לעולם מחדש, ולהחליש את איראן יום יום, בשקט. במקום שנפרנס את אוייבינו, הם יפרנסו אותנו.על חוק היפוך האנרגיה, ומי שלא מכיר את החוק - ישלם.


 
בחורה אמיצה נגד אחמדינג'אד, והמשטר מחפש סולם (11/1/2009 4:48:44 AM)
שלוש טכניקות איך אחמדינג'אד בעצמו מתחיל להכשיר את הקרקע להסכם הגרעיני, בו הוא מעוניין, אך מתקשה לקבל, ואחת מהן, קשורה, כרגיל, בנו. ועוד: סיפורה המדהים של בחורה צעירה ואמיצה, שהתייצבה נגד שר התעמולה והתקשורת של איראן, אבא שלה, ובעצם נגד המהפכה האסלאמית כולה. השקר זורם דרך הזיעה, ואחמדינג'אד מזיע.


 
יכול להיות שזאת הסיבה להשתהות איראן?? אם זה נכון, כולם יצאו טיפשים (10/28/2009 4:41:35 AM)
מיום ליום מתגבר אצלי החשד הראשוני, שלאיראן אין בכלל כמויות של אורניום מועשר, כפי שהיא הצהירה. זוכרים את הביקורים העליזים של אחמדינג'אד עם כל מיני חלוקים לבנים ומבחנות מוזרות, העיקר שיצטלם יפה, וייראה "מדעי"? 2000 צנטריפוגות, 3000, 4000 כיד הדמיון הטובה, וכמקובל באיזור שלנו, כמו שריטשו את תמונות הטילים שלהם בפוטושופ. הרי מי יודע? בעולם אומרים שיש להם יותר, ואולי יש להם פחות? זוכרים את סדאם חוסין?


 
התרמית הגדולה, בין ברני מיידוף לאחמדינג'אד, ו"אימפריות השקר" שהקימו. אז איך זה עובד? (10/9/2009 7:54:50 AM)
מדריך ל"אימפריות השקר". איך עבדה התרמית הגדולה ביותר בעולם, זו של ברני מיידוף, ואיך עובדת אימפריית השקר האיראנית? נא הסירו את הכובע, לפניכם דתות חדשות, עם מיתולוגיה, כוהנים, חצר, אצולה, ומעריצים שוטים, ומכאן כוחן, עד לחורבן הבלתי נמנע, כמובן. אז מה המצב עכשיו בוול סטריט, מדוע מצליח אחמדינג'אד להישאר בשלטון בטהראן, ולמי שעדיין מחפש התעשרות קלה, אני מגיש עשר "קרנות גידור", לבקשתכם. שאמליץ עליהן? אממ.. נסו אצל מיידוף.


 
למשטר באיראן קרה הגרוע מכל. על רוח הלילה הבוגדנית, כשהכל עוד לפנינו (7/10/2009 8:46:09 AM)
במה שונה מרידת הרחוב הפעם ממקרים קודמים אחרים? שהפעם העם נמצא יחד עם המרד, וכבר נגד המשטר. התסיסה הולכת ומתרחבת, ומחכה לרגע הנכון להתפוצץ. ולכן המהפכה הח'ומייניסטית הזו חיה על זמן שאול. כיצד לא חזה ולא הבין המודיעין בישראל את האירועים באיראן, ועל מה מעידה הטענה שאחמדינג'אד הוא משורש יהודי? כמה בוגדנית היא רוח הלילה באיראן.


 
שוטי ספינת השוטים: מדוע המצב באיראן השתנה, ולא ישוב עוד לקדמותו? (6/19/2009 2:51:51 PM)
מדוע מה שהיה באיראן עד לפני שבוע, לא יהיה עוד לעולם? שוטי ספינת השוטים, לאן עוד נשאר לך לשוט? הכפיה, הבוז לכל מי שאינו חבר במשטר הזה, השחצנות, תחושת הכוח האינסופית, האסיפות הראוותניות תחת הכותרת "העולם ללא ציונות", הקריקטורות נגד השואה, כל אלה הביאו להיבריס אדיר, לתחושת אדוני העולם, ואז הבנתי: אין הבדל בין סוף ימי השאה לבין דמדומי השלטון האסלאמי באיראן שהחליף אותו. שוטי ספינת השוטים, המים העמוקים מחכים.


 
הפחד מגורבצ'וב חדש: לא רק זיוף באיראן, אלא זיוף מזעזע. האם זה יעבור בשקט? (6/13/2009 11:46:43 AM)
אפילו אני, שראיתי כבר כמה דברים במזרח התיכון, עומד נדהם מן הזיוף החצוף של תוצאות הבחירות באיראן, כאשר האייתולות החליטו להמליך את אחמדינג'אד בכל מחיר, על חשבון מי שעלול לחסל בעיניהם, בסופו של דבר, את המהפכה האסלאמית. לפנינו עשר סיבות מדוע אני משוכנע שהתוצאה בבחירות האלה נקבעה מראש. ממי למדו זאת האיראנים? אבוי, דווקא מחבר שלנו. ומי יוצא נלעג מן הבחירות המזויפות? הנשיא חובב האסלאם, ברק חוסין אובמה.