הצטרפות לג'יפלאנט פריים
רישום לקבלת התראות למייל

>> מבצע ההנחה רק למנויים ותיקים יסתיים ב- 24 באוגוסט, בשעה 22:00. ניתן לחדש את המינוי בהנחה - רק בקישור הזה
מדד האיומים הבטחוניים על ישראל

   המדד   
(20/7/2019)

משמר המפרץ: אז מלחמה סעודית סונית -איראנית שיעית?
האם האיראנים נכשלים במלחמה הקרה נגד ארה"ב? מה קרה בהפצצה המסתורית בעיראק על בסיס שיעי-איראני, האם האיראנים יעשירו אורניום אסור, איך זה משפיע על הנפט, למה יש הפגנות נגד פוטין במוסקבה, על הכישלון באלחמה, מה עושה האופוזיציה האיראנית, ומה איתנו? כולל נספח מדד האיומים הביטחוניים החדש, חודש בחודשו זה 13 שנים.

(15/7/2019)

מ י ו ח ד: ההגירה ההמונית מעזה ומ"הסכסוך": מי מרוויח ומי מפסיד?
במאמר הזה תקראו לראשונה איך מתבצעת הגירת ההמונים מעזה, עם פתיחת מעבר רפיח בידי המצרים. לאן הם נוסעים, ואיך, כמה זה עולה להם, כמה עזבו, למה מחמוד עבאס נפל למלכודת של עצמו, ולמה גם האירופים ממולכדים? מיוחד, לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, כולל סרטונים.

(19/6/2019)

תמונת מצב בשטח הסורי: האם היוזמה חזרה אל הסונים? ומה קורה מעבר לגבול שלנו?
סקירה פנורמית על הקרבות המרים בשטח הסורי: איך נראות התקפות קומנדו של המורדים הסונים שעברו שדרוג, איך מגיב צבא בשאר, והאם יש צבא אחד כזה, או כבר שניים; איך פועלים הרוסים, מה מצב הדרוזים, ומה מצב דאעש. האם הוא חוזר? ומה מקור הפיצוץ האדיר שזעזע את דמשק ליד ארמון הנשיאות? מיוחד לחברי מועדון המאמרים שלנו, לא תמצאו את זה במקום אחר, כולל סרטונים.

(16/6/2019)

האם העימות בין ארצות הברית, סעודיה ואיראן ידרדר לעימות כולל?
מה זוממים האיראנים, כיצד חושבים האמריקנים, למה החות'ים תוקפים דווקא את העיר הסעודית אבהא, ומי חנוק יותר: המשטר באיראן, או ארה"ב? ומה אמר על כך פון קלאוזביץ? האם השיעים ינסו לגרור גם אותנו לקלחת הרותחת? ומה הכלל שלמדתי עם השנים?

(19/5/2019)

מה תמונת המצב בשטח הסורי? ולמה השיעים מדממים ונבלמים?
לא תמצאו את זה במקום אחר: למה המתקפה השיעית על אידליב נעצרה, ואיך? איזה תפקיד ממלאים בסיסי הצבא הטורקי שם; למה הרוסים מתוסכלים; האם דאעש חוזר, ומה הטעות של האיראנים? כולל מפת הקרבות הסוערים, וסרטונים שלא פורסמו.

(15/5/2019)

להכניס את הנשיא טראמפ למילכוד? מלחמת המפרץ החדשה כבר פרצה
ומה האיום החדש של החות'ים, כולל סרטונים שלא פורסמו, והאם יהיה רב ראשי בדובאי? על מלכודים, ומלכודים נגדיים במלחמת המפרץ החדשה. האם היא חוצה את המזרח התיכון כולו? ואיך זה מקדם אותנו? לחברי מועדון Gplanet Prime, כולל מפת הקרבות.

(28/4/2019)

האם סוריה היא וייטנאם של איראן? ומה המצב ליד גבולנו?
למה המיליציות השיעיות ב"סוריה" רוצות להסתלק, ומה מעוללים להן הסונים? זה אכזרי, ואיך שהגלגל ממשיך להסתובב ב"סוריה". ומה מצב הנהגות חמאס ורשות רמאללה? האם הרוויחו משהו? על תמונת המצב הביטחונית הכוללת לחודש אפריל 2019. במאמר הזה תוכלו לחזור עד אפריל 2007, חודש בחודשו. מיוחד לחברי מועדון מאמרי הפריים, עדיין במבצע הנחה, למנויים חדשים ומחדשים.

(21/4/2019)

ואלה עשר המכות שנפלו על משטר בשאר אלאסד:
האם משטר בשאר שוב בסכנה קיומית? לראשונה תוכלו לצפות בקרבות בין מיליציות של איראן למיליציות פרו רוסיות ב"סוריה"; איך מתעלל דאעש במשטר; האם חיזבאללה נפגע, מה יכול להפיל את המשטר, והאם המאבק של הנשיא טראמפ לחנוק את המשטר מצליח? כולל סרטונים, לחברי מועדון מאמרי הפריים, עכשיו במבצע הנחה.

(17/3/2019)

לאחר שיגור הרקטות לעבר גוש דן, ומלחמת האזרחים ה"פלשתינאית", צרור הישגים אסטרטגיים?
בניגוד למה שמדווח, יתכן וישראל יצאה עם צרור הישגים אסטרטגיים מטיפשות שיגור שתי הרקטות לעבר גוש דן? איפה עומדת מלחמת האזרחים ה"פלשתינאית", ומה היתה תוצאת המשפט שנערך בעזה למחמוד עבאס (וידאו)? את המשפט הזה צריך להפיץ בכל העולם. על מאחורי הקלעים של עולם פלשתינאי מתמוטט, על ההרתעה, והאם תהיה מלחמה, לא תמצאו את זה במקום אחר.

(13/3/2019)

ה"בחבוחה" נגמרה: חיזבאללה נאלץ לאסוף תרומות? ואיך זה משפיע על הלוחמנות שלו?
הודאתו של חסן נסראללה שהארגון נמצא בקשיים כלכליים עמוקים, חושפת סוד שהוסתר. למה? איך היכה הנשיא טראמפ את הארגון השיעי, האם המעורבות של חיזבאללה בסוריה נגמרה, כמה מרוויחים שם, ומי לא מקבל משכורת? הבחבוחה נגמרה.