הצטרפות לג'יפלאנט פריים
רישום לקבלת התראות למייל

>>  ח ד ש: עלה סרטון ההמשך לקמפיין שלנו - לחזרת מליוני בני אנוסים ליהדות ולישראל - כ א ן                    
                       
פ ר ש נ ו ת

 

   פרשנות   
(9/7/2019)

העיסקה, והמלך האחרון? האם אנו מתקרבים להכרעה, שירדן היא פלשתין?
מ י ו ח ד: מה קורה שם בלילות, ומה יעשה המונרך הירדני השנוא, האם יברח עם משפחתו ללונדון? הרבה דברים מתרחשים מאחורי הקלעים, וכאן תוכלו לקרוא על כך. ולמה ברחה הנסיכה הירדנית הייא, בסקנדל פוליטי? והאם הממסד הביטחוני בישראל ינסה להציל את המונארך הצולל?

(4/7/2019)

תקיפה אדירה המיוחסת לנו בשטח הסורי: האם השיעים בשיתוק?
למה האיראנים ובשאר לא מגיבים? למה לא היו להם הרבה הרוגים, והאם רוב המיליציות השיעיות עזבו את סוריה? האם חיזבאללה עוזב את דרום השטח הסורי, מה השפעת ההבנות המשולשות בירושלים, מה מצב הקרבות באידליב, ולמה הרוסים מתוסכלים שם? הרבה התפתחויות דרמטיות, פשוט לא תמצאו את זה במקום אחר.

(3/6/2019)

הסולטן ועונשו: האם טורקיה הופכת לוונצואלה?
איך המאיס את עצמו הסולטן על האזרח הפשוט בטורקיה, מה יקרה בבחירות החוזרות באיסטנבול, החודש, והאם יהיו זיופים? איך שקע הצבא הטורקי בשתי חזיתות צבאיות, מה מצב הכלכלה, ומה המדיניות הנכונה כלפי הדיקטטור האסלאמי? כולל סרטונים יחודיים.

(5/5/2019)

בית הקלפים: הקנוניה החמורה בתולדות ארצות הברית, להפיל נשיא מכהן?
תחקיר מיוחד: פרשת ווטרגייט נראית חיוורת, לעומת ניסיון ההפיכה כנגד נשיא מכהן, הוא הנשיא דונלד טראמפ? מי ניסה להפיל אותו מאנשי המימסד העמוק? שמות. כמות הכספים שעברה. האם אובמה מעורב, והאם תיפתח חקירה? ואיך נולדו השקרים על טראמפ על יחסיו עם "יצאניות" במוסקבה, ועוד? פירוט הריגול, התככים, תפירת התיק והמזימות. הסיפור לא ייאמן, והמאמר המפורט הינו לחברי מועדון הפריים. זה המאמר האחרון במסגרת מבצע ההנחה, למנויים חדשים ומחדשים.

(1/4/2019)

סולטן? חצי סולטן? ארדואן איבד לחרדתו את הערים הגדולות. מה זה אומר על משטרו?
לאחר שבאופן משפיל איבד את הבירה אנקרה, כנראה את העיר המיועדת לח'ליפות איסטנבול, וכן שורה של ערים נוספות, למה השמחה בקרב מתנגדיו רבה? עד כמה זה מחליש אותו, למה הבעת אי האמון הזו, ועד כמה הכלכלה שם מסתחררת?

(24/3/2019)

מה מסתתר מאחורי הקלעים של ההכרה האמריקנית בגולן שלנו?
עולם שלם מסתתר מאחורי הקלעים, וזו אינה שליפה. כיצד שינו האמריקנים את יחסם לבשאר (חנק?), למה הוא נסע בבהילות לטהראן, למה תגובת הרוסים רפה, האם המחנה השיעי צפוי לתקוף צבאית בגבולנו, והאם מדיניות האי התערבות שלנו השתלמה? וכלל הברזל לכל אחד, שלמדתי מדונלד טראמפ לפני שנים רבים: מי מנצח? (כולל סרטונים)

(10/3/2019)

זמר הג'ז: האם יהודי אמריקה יצטרכו לעזוב? על זעזועים היסטוריים בארצות הברית
ההלם אצל יהודי אמריקה גדול, לאחר שננטשו בידי המפלגה הדמוקרטית "שלהם". האם גורלם כגורל יהודי בריטניה? איך הם מילכדו את עצמם, מהי "ההחלפה הגדולה" כאן, למה קמו בקירבם הארגונים האנטי ישראליים, מה מצב המוסלמים שם, מה עם הישראלים היורדים, ואיך זה ישפיע עלינו? מאמר מיוחד, המשך למאמר "גורלה של מדינת אררט".

(23/1/2019)

צבא בשאר מתפצל? תפנית במלחמה הסורית, רוסיה נגד איראן?
קרבות כבדים בין צבא בשאר הנאמן לרוסיה, לצבא בשאר הנאמן לאיראן? איך זה נראה בסרטונים, ובמי בשאר תומך משניהם? פתאום ההפצצות שלנו מקבלות צבע אחר. האם איראן תיכנע לרוסים, איך הרוסים סוחטים את בשאר, והאם הם ישאפו להחליף אותו? שוב מנערים את הקליידוסקופ הסורי הענק והאכזרי, עם בריתות מתחלפות. ואיך זה משפיע על הגבול שלנו?

(18/2/2018)

הצפרדע הטורדנית: האם פוטין שוקע בביצה הסורית?
עשר מכות נוחתות על הצאר הרוסי ב"סוריה", והדי קריאות "הניצחון" הרוסי מלפני חודשיים הולכים ונעלמים. למה ועידת סוצ'י הנכשלת נגמרה במבוכה גדולה; מי מספק טילי כתף לסונים נגד הרוסים; למה האיראנים כועסים על הרוסים; ומה קרה לבשאר? מאמר פנורמי, בתוך שנתיים וחצי של מלחמה רוסית בסוריה. ומי היא הצפרדע הטורדנית?

(23/1/2018)

מיסטיקה היסטורית: מאחורי הקלעים של ההכרה בירושלים והשגרירות. ולאן עכשיו?
מציאות ותנ"ך: איך השפיעו קריסת העולם הערבי והפטרודולרים, מצד אחד; והתנ"ך, ספרי בראשית ו-ויקרא, מצד שני; בהחלטתו ההיסטורית של הנשיא טראמפ להעלות את ירושלים על ראש שמחתו? מה אמר לו המנהיג הרוחני, ולמה זה חשוב לטראמפ? לא תמצאו את זה במקום אחר. ובשטח: מה זומם ארדואן, מה על יהודי טורקיה לבצע מיד, והאם יתגשמו האיומים שהשמיים יפלו?