הצטרפות לג'יפלאנט פריים
רישום לקבלת התראות למייל

 >> עדכונים שוטפים - בדף שלנו בפייסבוק 

מדד האיומים הבטחוניים
(17/9/2017)

מה תמונת המצב האמיתית שלנו מול השטח הסורי? לא תמצאו את זה במקום אחר
לאחר ים הדיווחים המוטים וההיסטריה, אז מה תמונת המצב הכוללת שלנו מול השטח הסורי? מה השתנה, ומה עם "הציר היבשתי" השיעי המדובר? האם חיזבאללה פנוי נגדנו, ומה תמונת המצב של בשאר, ושל הקרב הגורלי בדיר א-זור? במאמר הזה תמצאו תשובות לכל השאלות המטרידות, כולל נספח מדד האיומים הביטחוניים לחודש ספטמבר 2017. כן תוכלו לקרוא את רצף כל המדדים החודשיים, מאז אפריל 2007.

GPLANET PRIME
(12/9/2017)

לימבוס השוטים: אירופה האמיתית - מה היא חושבת על העתיד שלה?
הצצה אל מה שאסור לדעת: סקר ענק בכל 28 מדינות האיחוד האירופי חושף תמונה מבהילה. הסקר, גם לפי המדינות השונות, מתמקד בשאלות שאסור לשאול אותן באירופה, צילום רנטגן של יבשת בחרדה. מה הם חושבים על עצמם, על המוסלמים, על הדמוגרפיה, על האיחוד האירופי, ולאן הם הולכים? לחברי מועדון Gplanet Prime, שלא רוקדים עם החצוצרה של מיילס דיוויס. לא תרצו להחמיץ את זה.

GPLANET PRIME
(7/9/2017)

הפצצה נועזת, המיוחסת לישראל, על מתקן של איראן ב"סוריה". מה הלקחים?
מה ארע במתקן הצבאי האיראני בסוריה, כולל מפה והסברים, ולמה זו התקפה כמוה לא נראתה מאז ההפצצה הישראלית על הכור הגרעיני של סוריה וצפון קוריאה, בדיוק לפני עשור? ואיפה מערכת ההגנה האווירית, שפרסו הרוסים? מיוחד לחברי מועדון Gplanet Prime.

GPLANET PRIME
(4/9/2017)

צפון קוריאה – איראן: איך הדמוקרטים ואובמה חנקו את ארצות הברית, ומה עושים עכשיו?
כמעט כל ארה"ב בסכנת השמדה? ועכשיו פצצת מימן פעילה של צפון קוריאה, עם יכולת להרכיב אותה על טיל בין-יבשתי. במאמר הזה תוכלו לקרוא כיצד ביל קלינטון, אובמה וקרי יצרו את האיום הגרעיני על ארצם, מחדל איראן, ומה יכול עכשיו טראמפ לעשות? חמש טקטיקות כוח של "האיש המשוגע"? ואיך זה נוגע אלינו? מיוחד לחברי מועדון Gplanet Prime.

GPLANET PRIME
(31/8/2017)

צרות בחלום השיעי: האם החזון של מעבר יבשתי איראני דווקא מתרחק?
טראמפ מתחיל להבין מה זה המזה"ת? ההפצצה האמריקנית אתמול, בניסיון לבלום את מעבר מתפני דאעש מלבנון לעיראק, חשפה את עומק המשבר הפנים-שיעי. באיזה שלב הפציצו האמריקנים? מה הבינו האמריקנים על "הבלוף" הלבנוני, האם זה היה תרגיל של דאעש, ומי הלך לאיבוד בין השיעים? ומה באמת חושבים הרוסים על האיראנים? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, המעניק ידע, ולכן ביטחון.

GPLANET PRIME
(28/8/2017)

בעקבות החלטת בג"ץ: מה מצב המסתננים, מי "הציל" אותנו, ומה עוד ניתן לעשות?
ה מ ס ת נ נ י ם: לאחר שהיינו מהראשונים לעורר את תשומת הלב - כמה עזבו כבר את הארץ, מה היה מספר השיא, כמה עוזבים השנה, מה תפקידם של "האביב הערבי" ואירופה בפתרון בעיית המסתננים אצלנו, והאם צריך לעמוד על המשמר? איך נראית התעמרות טורקית במהגרים, ומה המצב באירופה? זהו עולם קטן. מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.

GPLANET PRIME
(27/8/2017)

משאל העם הכורדי על עצמאות ב- 25 לספטמבר: התפוצצות חדשה?
כולם נגד הכורדים? מה צפויה להיות תוצאת משאל העם של הכורדים ב"עיראק" להיפרדות ולעצמאות, איך צפויים להגיב "השולטן" והאיראנים הזועמים, שכבר נפגשו לתיאום צבאי, ומהו משחק הסחיטה הכפול עם האמריקנים? ומה אנחנו אמורים לעשות מול "האביב הכורדי" הזה? כולל מפה מעודכנת של העוצמה הכורדית, מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.

מדד האיומים הבטחוניים
(22/8/2017)

עיר הרפאים: נפילתה וצלילתה הפלאית של העיר רוואבי. מה קרה שם?
מ י ו ח ד: סיפורה הלא ייאמן של העיר "רוואבי", שבנתה קטר בשטחי הרשות הפלשתינית: על בית הכנסת השומרוני המדומיין, על הקניון בבורדו, חרושת השמועות על היזם, ועל בריחת קטר. ולמה "הכתבים" הישראלים מכרו לנו את העיר כסיפור הצלחה? קרב יריות? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, מלווה בסרטונים מפליאים. למאמר מתווסף נספח מדד האיומים הביטחוניים. מה מצבנו הביטחוני הכולל?

GPLANET PRIME
(18/8/2017)

ספרד: הח'ליפות האבודה חוזרת? על זכות השיבה של המוסלמים לאנדלוסיה
מ י ו ח ד - למה המוסלמים רוצים את ספרד בחזרה, על "זכות השיבה" של המוסלמים המגורשים לספרד, ודמיונה לזו "אצלנו"; על החזרת הקתדרלה להיות מסגד, מיספרים וגלי ההגירה החדשים, והכוונות של "המדינה האסלאמית" לגבי "המדינה האסלאמית", ספרד. לא תמצאו את זה במקום אחר, כל האחרים מסתירים, מלווה בסרטונים. מיוחד לחברי מועדון Gplanet Prime.

GPLANET PRIME
(15/8/2017)

כמו בסוריה ובעיראק: בצרפת הורסים קתדרלות, ומקימים מסגדים
צריך לראות כדי להאמין: מי מחריב קתדרלות ברחבי צרפת, במה שמזכיר, ולא במקרה, את דאעש והחרבת הכנסיות במזרח התיכון? האם דבר כזה ייתכן במאה העשרים ואחת, ולמה תביטו במאמר הזה בעתידה של אירופה? וכמה מסגדים יש כבר במדינה? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, כולל סרטוני וידאו. ומה זה אומר עלינו?