הצטרפות לג'יפלאנט פריים
רישום לקבלת התראות למייל

>>  סרטון הקמפיין החדש והמרגש שלנו. מתקנים את העבר היהודי, ואת העתיד שלנו - כ א ן 

טרור ובטחון
(28/3/2019)

הקיסר הסיני המהולל, מצודת עזה, וסוף עם דגים מצחינים
שנה לצעדות "השיבה" מעזה, מה השיגו, מה הם מתכננים, איך אפשר להתמודד עם ההתשה הזו (עם רעיון ישן חדש), איך זה נתפס במרחב הערבי והעולמי, מה עם המרידה בפנים עזה, ומה למדנו מן הקיסר הסיני המהולל, שסיים בתוך ערימת דגים מצחינים?

פ ר ש נ ו ת
(24/3/2019)

מה מסתתר מאחורי הקלעים של ההכרה האמריקנית בגולן שלנו?
עולם שלם מסתתר מאחורי הקלעים, וזו אינה שליפה. כיצד שינו האמריקנים את יחסם לבשאר (חנק?), למה הוא נסע בבהילות לטהראן, למה תגובת הרוסים רפה, האם המחנה השיעי צפוי לתקוף צבאית בגבולנו, והאם מדיניות האי התערבות שלנו השתלמה? וכלל הברזל לכל אחד, שלמדתי מדונלד טראמפ לפני שנים רבים: מי מנצח? (כולל סרטונים)

י ש ר א ל
(20/3/2019)

סודו של קיקרו, ומהפיכת התחבורה המפתיעה: חיבורים או פירוקים?

מדד האיומים הבטחוניים
(17/3/2019)

לאחר שיגור הרקטות לעבר גוש דן, ומלחמת האזרחים ה"פלשתינאית", צרור הישגים אסטרטגיים?
בניגוד למה שמדווח, יתכן וישראל יצאה עם צרור הישגים אסטרטגיים מטיפשות שיגור שתי הרקטות לעבר גוש דן? איפה עומדת מלחמת האזרחים ה"פלשתינאית", ומה היתה תוצאת המשפט שנערך בעזה למחמוד עבאס (וידאו)? את המשפט הזה צריך להפיץ בכל העולם. על מאחורי הקלעים של עולם פלשתינאי מתמוטט, על ההרתעה, והאם תהיה מלחמה, לא תמצאו את זה במקום אחר.

מדד האיומים הבטחוניים
(13/3/2019)

ה"בחבוחה" נגמרה: חיזבאללה נאלץ לאסוף תרומות? ואיך זה משפיע על הלוחמנות שלו?
הודאתו של חסן נסראללה שהארגון נמצא בקשיים כלכליים עמוקים, חושפת סוד שהוסתר. למה? איך היכה הנשיא טראמפ את הארגון השיעי, האם המעורבות של חיזבאללה בסוריה נגמרה, כמה מרוויחים שם, ומי לא מקבל משכורת? הבחבוחה נגמרה.

פ ר ש נ ו ת
(10/3/2019)

זמר הג'ז: האם יהודי אמריקה יצטרכו לעזוב? על זעזועים היסטוריים בארצות הברית
ההלם אצל יהודי אמריקה גדול, לאחר שננטשו בידי המפלגה הדמוקרטית "שלהם". האם גורלם כגורל יהודי בריטניה? איך הם מילכדו את עצמם, מהי "ההחלפה הגדולה" כאן, למה קמו בקירבם הארגונים האנטי ישראליים, מה מצב המוסלמים שם, מה עם הישראלים היורדים, ואיך זה ישפיע עלינו? מאמר מיוחד, המשך למאמר "גורלה של מדינת אררט".

תקשורת
(6/3/2019)

העיתון הראשון, והאחרון: האם יום הדין של התקשורת מגיע, עם גדודי מפוטרים?
מסתירים מכם: על הנתונים המדהימים החדשים בארצות הברית ובישראל, על צלילת "התקשורת" בכל הרמות, למה זה קורה, מה זה אומר עליה, מה הציבור חושב על המגמתיות שלה, ומה תרומת הנשיא טראמפ לחורבן הזה? שנים הם לעגו לכם. עכשיו תורכם ללעוג להם.

טרור ובטחון
(3/3/2019)

הדירוג החדש של המדינות החזקות בעולם, מפת הכוח. ואיפה אנחנו?
מהם העקרונות השמורים איך לצבור כוח עבור ישראל ובכלל, בדירוג הכוח העולמי? באיזה מקום אנחנו נמצאים (מפתיע), ואיפה הערבים, אירופה, רוסיה וארצות הברית של הנשיא טראמפ? ובמה הזהיר מקיאוולי את הנסיך? זהו לקח לכל אחד.

טרור ובטחון
(27/2/2019)

על ההסכמות שהושגו בפסגת פוטין - נתניהו, ומה מבינים בטהראן ואצל הסולטן?
על מאחורי הקלעים של פסגת פוטין ונתניהו, וכל מה שמעניין אותנו: מה הסיכום בנוגע למצב הגבול הסורי שלנו, מה עם האיראנים והשיעים, ומה בנוגע להכרה האמריקנית המתקרבת ברמת הגולן הישראלית?

חוקי המזה"ת
(27/2/2019)

'אפקט פרח הצבעוני' חוגג 8 שנים