הצטרפות לג'יפלאנט פריים
רישום לקבלת התראות למייל

>>  ערוץ היוטיוב החדש של האתר - עם סרטונים רבים, ניתן להיכנס כאן. אל תשכחו להצטרף לערוץ, וצפו ראשונים 

תקשורת
(15/4/2019)

על אחת כמה וכמה: מבצע ההנחה לכבוד חג הפסח, למנויים חדשים, ומחדשים

עתיד אירופה
(10/4/2019)

"מבול הכבוד" נגד "הר הגעש הזועם": לוב מתפוצצת על סיפה של אירופה?
למה אירופה בפניקה ממה שקורה על סיפה, מה ההשלכה על הפליטים ו"האיחוד האירופי", ומי מסתתר מאחורי הקלעים, הסולטן? סיסי? סעודיה? ואיך כל המערבולת הזו מבחינתנו? כולל סרטונים, ומפת איזורי השליטה והקרבות.

טרור ובטחון
(8/4/2019)

"להפריד את המוח מהגוף": מה תחולל ל"משמרות המהפכה" האיראניים הגדרתם כארגון טרור?
ארה"ב צפויה להכריז על "משמרות המהפכה" של איראן כארגון טרור, והמשטר האיראני בלחץ גדול. מה מיוחד במשמרות האלה, האם המהלך האמריקני נכון (לקח מאלכסנדר מוקדון), איך זה צפוי להשפיע בזירה האיראנית הפנימית, בעזה, בסוריה, מול חיזבאללה ומול הכוחות האמריקניים באיזור. האם האיראנים יגיבו, והאם המהלך האמריקני טוב מבחינתנו? ומה גורלו של קאסם סולימאני?

טרור ובטחון
(3/4/2019)

האם הרוסים דוחקים את האיראנים מהשטח הסורי, ובכמה חזיתות?
רוסיה פעילה יותר ויותר בשטחי המשטר, והעימות שלה שם עם האיראנים גובר. במאמר הזה תקראו על ביקור רוסי מפתיע באלחמה ומשחק בקלף הנוצרי; האם הרוסים מכינים תחליף לבשאר המבולבל, על עימות בנמל לטקיה, ועל עזרת הרוסים בהחזרת גופת החייל זכריה באומל הי"ד. לא תמצאו את זה במקום אחר.

פ ר ש נ ו ת
(1/4/2019)

סולטן? חצי סולטן? ארדואן איבד לחרדתו את הערים הגדולות. מה זה אומר על משטרו?
לאחר שבאופן משפיל איבד את הבירה אנקרה, כנראה את העיר המיועדת לח'ליפות איסטנבול, וכן שורה של ערים נוספות, למה השמחה בקרב מתנגדיו רבה? עד כמה זה מחליש אותו, למה הבעת אי האמון הזו, ועד כמה הכלכלה שם מסתחררת?

טרור ובטחון
(28/3/2019)

הקיסר הסיני המהולל, מצודת עזה, וסוף עם דגים מצחינים
שנה לצעדות "השיבה" מעזה, מה השיגו, מה הם מתכננים, איך אפשר להתמודד עם ההתשה הזו (עם רעיון ישן חדש), איך זה נתפס במרחב הערבי והעולמי, מה עם המרידה בפנים עזה, ומה למדנו מן הקיסר הסיני המהולל, שסיים בתוך ערימת דגים מצחינים?

פ ר ש נ ו ת
(24/3/2019)

מה מסתתר מאחורי הקלעים של ההכרה האמריקנית בגולן שלנו?
עולם שלם מסתתר מאחורי הקלעים, וזו אינה שליפה. כיצד שינו האמריקנים את יחסם לבשאר (חנק?), למה הוא נסע בבהילות לטהראן, למה תגובת הרוסים רפה, האם המחנה השיעי צפוי לתקוף צבאית בגבולנו, והאם מדיניות האי התערבות שלנו השתלמה? וכלל הברזל לכל אחד, שלמדתי מדונלד טראמפ לפני שנים רבים: מי מנצח? (כולל סרטונים)

י ש ר א ל
(20/3/2019)

סודו של קיקרו, ומהפיכת התחבורה המפתיעה: חיבורים או פירוקים?

מדד האיומים הבטחוניים
(17/3/2019)

לאחר שיגור הרקטות לעבר גוש דן, ומלחמת האזרחים ה"פלשתינאית", צרור הישגים אסטרטגיים?
בניגוד למה שמדווח, יתכן וישראל יצאה עם צרור הישגים אסטרטגיים מטיפשות שיגור שתי הרקטות לעבר גוש דן? איפה עומדת מלחמת האזרחים ה"פלשתינאית", ומה היתה תוצאת המשפט שנערך בעזה למחמוד עבאס (וידאו)? את המשפט הזה צריך להפיץ בכל העולם. על מאחורי הקלעים של עולם פלשתינאי מתמוטט, על ההרתעה, והאם תהיה מלחמה, לא תמצאו את זה במקום אחר.

מדד האיומים הבטחוניים
(13/3/2019)

ה"בחבוחה" נגמרה: חיזבאללה נאלץ לאסוף תרומות? ואיך זה משפיע על הלוחמנות שלו?
הודאתו של חסן נסראללה שהארגון נמצא בקשיים כלכליים עמוקים, חושפת סוד שהוסתר. למה? איך היכה הנשיא טראמפ את הארגון השיעי, האם המעורבות של חיזבאללה בסוריה נגמרה, כמה מרוויחים שם, ומי לא מקבל משכורת? הבחבוחה נגמרה.