הצטרפות לג'יפלאנט פריים
רישום לקבלת התראות למייל

 >>בקרוב יעלה המאמר החדש והפתוח לכל, על האנייה, השטה על היבשה. ניתן להירשם כאן, לקבלת התראה למייל, כאשר המאמר יעלה 

GPLANET PRIME
(10/2/2018)

ישראל הופכת את השולחן, אבל האם אנחנו בכלל מעניינים את בשאר ואת השיעים?
תקיפה אווירית נרחבת ב"סוריה": טקטיקה מבריקה של ישראל מבצעת את המלאכה, מהי? נלמד כאן איך מבצעים אותה. אז למה הכוחות השיעיים אינם מגיבים? מה מקומה של רוסיה? האם בשאר צפה בהפצצות מחלון ארמונו, ואיך ארדואן, כן, דווקא הוא, עושה עבורנו את העבודה? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, כולל מפות.

GPLANET PRIME
(8/2/2018)

הצפרדע הטורדנית: האם פוטין שוקע בביצה הסורית?
עשר מכות נוחתות על הצאר הרוסי ב"סוריה", והדי קריאות "הניצחון" הרוסי מלפני חודשיים הולכים ונעלמים. למה ועידת סוצ'י הנכשלת נגמרה במבוכה גדולה; מי מספק טילי כתף לסונים נגד הרוסים; למה האיראנים כועסים על הרוסים; ומה קרה לבשאר? מאמר פנורמי, בתוך שנתיים וחצי של מלחמה רוסית בסוריה. ומי היא הצפרדע הטורדנית? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.

GPLANET PRIME
(4/2/2018)

מ י ו ח ד: כל מה שרציתם לדעת על המטוס הפרטי של עבאס, ולא יספרו לכם
תחקיר מיוחד: איך נראה המטוס מבפנים, מי קנה, איך, המסמכים, השחיתות, הרמאות, השקרים, ואיך עוקבים אחר המטוס ברחבי העולם? זהו שמו: בואינג T7-PAL: כל הפרטים. מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, המבינים מה מתרחש ב"רשות" הנבזזת מכספיה, ואיתם אשליות מי שעוד נותרו לו כאלה.

GPLANET PRIME
(30/1/2018)

המחאה באיראן חזרה? את מה שהמשטר מסתיר, תמצאו כאן
כאן תוכלו לקרוא על סיחרור בנק מלי האיראני, התחדשות המהומות, שריפת מבנה העינויים של הבסיג', וכל מה שהמשטר מבקש להסתיר, מלווה בסרטונים, שחזרו גם הם.

GPLANET PRIME
(28/1/2018)

פרויקט הג'יראפה: מסע עוצר נשימה וחוצה יבשות וגבולות, בעקבות חזרת משבר ההגירה לאירופה
פרויקט מיוחד: מאדיס-אבבה דרך לוב, איטליה, צרפת, מרוקו, ספרד, גרמניה ושוודיה – הג'יראפה הולכת וגדלה, הלכת ומתקדמת. אי-סדר שפתאום מקבל צורה, סדר ומספרים, עם גל הגירה, ששוב מתעצם. מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, לא תמצאו את הג'יראפה במקום אחר. ומי לא רואה אותה? אל תחמיצו.

GPLANET PRIME
(25/1/2018)

חומות אסלאמיות: האם צרפת איבדה את השליטה על בתי הכלא שלה?
האימה: זה עשרה ימים יש שביתה והתפרעויות, ברוב 188 בתי הכלא בצרפת, בשל החשש של הסוהרים להירצח בידי האסלאמיסטים המסוכנים, הכלואים שם. מה עושה המדינה הצרפתית? מה עושים האסירים הרוצחים? איך "התקשורת" בצרפת ופה מסתירה את ההתקפה על צרפת, ואיך זה קשור גם אלינו? מלווה בסרטונים מפתיעים, מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.

פ ר ש נ ו ת
(23/1/2018)

מיסטיקה היסטורית: מאחורי הקלעים של ההכרה בירושלים והשגרירות. ולאן עכשיו?
מציאות ותנ"ך: איך השפיעו קריסת העולם הערבי והפטרודולרים, מצד אחד; והתנ"ך, ספרי בראשית ו-ויקרא, מצד שני; בהחלטתו ההיסטורית של הנשיא טראמפ להעלות את ירושלים על ראש שמחתו? מה אמר לו המנהיג הרוחני, ולמה זה חשוב לטראמפ? לא תמצאו את זה במקום אחר. ובשטח: מה זומם ארדואן, מה על יהודי טורקיה לבצע מיד, והאם יתגשמו האיומים שהשמיים יפלו?

GPLANET PRIME
(22/1/2018)

מלחמת הטורקים והכורדים בעפרין: כך הידרדרו יחסי ארדואן עם ארה"ב
עוד תפנית מפתיעה במלחמת האינסוף ב"סוריה", כאשר הכוחות הטורקיים, יחד עם המורדים הסונים, פלשו למובלעת עפרין, שבידי הכורדים, והקרבות קשים. למה זה קרה פתאום, איזה טיהור אתני מתכנן השולטן, מי נרצה שינצח, והאם זה טוב לנו? ומי היו ה"באשי בזוק", שחזרו? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.

מדד האיומים הבטחוניים
(17/1/2018)

סוף-סוף הבינו: האם ארצות הברית חוזרת לזירה הסורית, ומה זה אומר?
הכל קורס ב"סוריה": אסתאנה, "איזורי הביטחון", התיאום הרוסי-אמריקני, התיאום הרוסי-טורקי, המערכה נגד דאעש, ותחושת הביטחון של בשאר. האש מתגברת, השולטן משתולל, דאעש כובש, כשהסכנות עולמיות, והכל פתוח. במאמר תוכלו לצפות בכניעות המוניות של חיילי בשאר וחיזבאללה. ומה רמת האיום הביטחוני על ישראל, בראייה השוואתית של 11 שנים? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.

GPLANET PRIME
(15/1/2018)

הבן מוציא להורג את אביו: כך הסתבך חמאס גם עם דאעש, וגם עם המצרים
"סוף רע, מהתחלה רעה" (Mali principii malus finis): כיצד שיקרו בחמאס גם לדאעש וגם למצרים, והסתבכו עם שניהם, מה מתכנן דאעש לחמאס בסיני ובעזה, ואיך נראית זירת רצועת עזה מבחינתם, ומבחינתנו? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים. מלווה בסרטונים.