הצטרפות לג'יפלאנט פריים
רישום לקבלת התראות למייל
>> לשתף את המאמר הזה? יש אפשרויות שיתוף קלות בראש האתר, בווטסאפ, פייסבוק ומייל


 

טרור ובטחון
(14/6/2017)

השמש יצאה - חוק תקדימי בשוויץ: גמרנו עם הכסף לעמותות נגד ישראל
ועכשיו תקדים. הפרלמנט השוויצרי אוסר על מימון אנטי -ישראלי לעמותות ישראליות וערביות. מה קרה בהצבעה שעברה בשני הבתים, מי תומך בנו ומי לא, על איזה עמותות מדובר, ואיך משכפלים את ההצלחה הלאה? ואיך מטפלים בזירה מוסרית? מעכשיו אתם צודקים בלבד, לא חכמים.

GPLANET PRIME
(11/6/2017)

ריכוזי כוחות, נקמות ומזימות: רוחות מלחמה במפרץ הפרסי, ואסטרטגיית מוקדי הכוח
המאמר שיפליא אתכם, איך אינכם יודעים כל זאת: דאעש בתוך איראן, ומה המסרים שלו? ואיראן בתוך סעודיה. איך נראים הכוחות הטורקיים, שכבר הגיעו לקטר? איך נראות התקפות החות'ים על בסיסי צבא סעודיה, מה עושה המשבר לחמאס, ועם מי מזדהה גרמניה? בשילוב סרטונים מרתקים. ובונוס: איך מחסלים אויב. לחברי מועדון Gplanet Prime. מי שלא שם, יישאר עם "התקשורת".

GPLANET PRIME
(6/6/2017)

התפרצות של הרס עצמי: טבעת החנק הסוני על קטר - מאחורי הקלעים
עוד פינוקים: כל מה שרציתם לדעת על מה שמסתתר מאחורי החנק הסוני על ממלכת קטר: למה עכשיו, מה הם מאיימים לבצע, האם הסונים ירצו להפיל את שליט קטר, מה תפקידו של הפרובוקטור עזמי בשארה, איך נראה הבסיס האמריקני הענק בקטר, מה עם מונדיאל 2022, ומי עומד מאחורי הרציחות המוזרות? ואיך זה משפיע עלינו? האיזור האחרון שעוד נותר בעולם הערבי, גם הוא צונח. לחברי מועדון Gplanet Prime.

GPLANET PRIME
(3/6/2017)

האביב המרוקאי: האם מתקרבת שעת הפלת המונרכיות?
מרוקו בוערת: למה עכשיו, איך השפיעו תמונות חושפניות של משפחת המלך, איפה האסלאמיסטים, כיצד ניסה המלך מוחמד החמישי הצבוע לעשות בנו שימוש, והאם שונאים אותו? כולל סרטונים מדהימים, על עוצמת הבעירה. איך זה משפיע על אירופה? מיוחד לחברי מועדון Gplanet Prime, מתחת לרדאר של "התקשורת".

GPLANET PRIME
(28/5/2017)

קובעת את גורל אירופה: איך נראית ההשתוללות האסלאמית בלוב?
לוב מתפוצצת בשורה של חזיתות צבאיות, בין אפריקה, אירופה ואסיה, והתוהו ובוהו מתרחב. מה שקורה בה ישפיע על המזרח התיכון, על אירופה וגם עלינו. איך נראית הקריסה, מי מקדם אותה, והאם מצרים שקעה כבר במלחמת לוב? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.

GPLANET PRIME
(23/5/2017)

אגרוף בבטן: האם אחוז המוסלמים במנצ'סטר עבר כבר את זה שבישראל?
מיוחד, לא תמצאו את זה במקום אחר: ביום הטבח ההמוני במנצ'סטר בידי מתאבד מוסלמי: אז מה מתרחש במטרופולין מנצ'סטר, למה המוסלמים מנהלים שם קמפיין נגד כלבי המחמד, האם זה מרכז של "האחים המוסלמים", מה עם השיעים, והאם "הלבנים" שם הם כבר מיעוט? מלווה בסרטונים מפתיעים. מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.

GPLANET PRIME
(21/5/2017)

המערכה על כביש 2: האמריקנים נלחמים בבשאר ובחיזבאללה
זעזועים חדשים: איך נראו ההפצצות האמריקניות על צבא בשאר בסוף השבוע, מדוע על כביש 2 המוליך לעיראק, והאם נבלמה כוונת האיראנים לנתיב יבשתי משם? איך יגיבו הרוסים וחיזבאללה, והאם כניסת ארה"ב למלחמה בסוריה טובה לנו? ומי שולט במשק? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.

GPLANET PRIME
(18/5/2017)

אקדח לרקתו של טראמפ: האם ירושלים הפכה לסלע הקיום שלו?
רוב הישראלים אינם מכירים את הכוחות העצומים שפועלים בתוך ארצות הברית מאחורי הקלעים על הנשיא טראמפ בעניין ירושלים, והם יקבעו האם יחיה, או יחוסל פוליטית. לפניכם הבטן הרכה שלו, והוא יודע את זה. ומי הכניס את האפשרות לנשיאים לעכב את המעבר לירושלים? תתפלאו. לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, כולל הטריק, איך מזהים את הבטן הרכה של מישהו.

מדד האיומים הבטחוניים
(14/5/2017)

פריצה למערכת הטלפונית של חיזבאללה, ופחדים בארגון
מה פשר ההודעה של נסראללה שהוא נסוג מעמדות הארגון על הגבול עם "סוריה", ומה קורה בשטח? איך נראתה הפריצה למערכת הטלפונים והניידים של הארגון השיעי (כולל הקלטה), וממה הוא מפחד? ומה הבעיה של הנשים העלוויות? למאמר מצורף נספח מדד האיומים הביטחוניים, כלי העבודה והביטחון זה עשר שנים, של רבים. מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים.

GPLANET PRIME
(9/5/2017)

חרדה בשירותי המודיעין במערב: האם מתקרבים פיגועי הרמדאן?
מה מתכנן הטרור האסלאמי לרמדאן המתקרב במדינות המערב, למה שירותי המודיעין האירופיים בלחץ, והאם זה משפיע גם עלינו, לאחר שרונה של השנה שעברה? ומה מצב המלחמה נגד "המדינה האסלאמית"? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים. בונוס: במאמר - הנוסחה הסודית, איך מתגברים על גל טרור.