הצטרפות לג'יפלאנט פריים
רישום לקבלת התראות למייל

>>עדכונים גם בדף החדש שלנו בטוויטר 

מדד האיומים הבטחוניים
(14/10/2018)

אי המתים 2: האם "הפרוייקט הפלשתינאי" עולה באש?
האם "הפלשתינאים" איבדו עכשיו את כל העולמות, האם תוכניותיהם קרסו, ומי בכל זאת מתאמץ להחזיק את "הפרוייקט" שלהם בחיים? ובנוסף, האם כדאי למות מטיפשותם של אחרים? מיוחד לחברי מועדון GPLANET PRIME, שרואים את היער, לא רק את העצים. אל תחמיצו.

GPLANET PRIME
(9/10/2018)

הידרת ה- PC פצועה ומסוכנת: איך היא משתוללת בצרפת, ומחסלת את יריביה?
צרפת, קרב ארסי ומסוכן. למה נשלחה מארין לה-פן להסתכלות פסיכיאטרית, איך מחסלים שם פוליטית, כלכלית ופיזית, איך מסתירים את הטרור ואת האסלאם, ואיך זה עובד? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, החוזים במלחמת העולמות. לא תמצאו את זה במקום אחר, כי הם מסתירים.

GPLANET PRIME
(3/10/2018)

מעז עוד ייצא מתוק? שינויים מעצמתיים משחקים לטובת ישראל, בשטח הסורי?
לאחר מסע הפחדה והסתה ב"תקשורת" בישראל, מה קורה מאחורי הקלעים עם רוסיה, האם הרוסים באמת ייצאו, איך האמריקנים שינו שם מדיניות, למה הירדנים מבוהלים, ומה עם האיראנים ודאעש? מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים. ומה מלמד מקיאוולי?

GPLANET PRIME
(29/9/2018)

"ראשית, לא להזיק": האם ישראל זינקה לצמרת הבריאות בעולם? ואיפה כל ייתר המדינות? ומי יחיה יותר?
מאמר מיוחד לחג – לא פחות מפוקח עיניים: איפה ישראל לעומת ייתר מדינות העולם בתחום הבריאות, איפה ארה"ב ו"אובמה-קייר" (מזעזע), אירופה, והערבים סביבנו? ניתוח של דירוג מדינות העולם, כולל גרפים יחודיים שלנו. ואיפה הרפואה זולה יותר בישראל, שוודיה או בארה"ב? הכל מפתיע, והישראלים בכלל לא ידעו. מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים. המאמר הזה הוא ההזדמנות האחרונה למבצע ההנחה. לא תמצאו את זה במקום אחר.

תקשורת
(29/9/2018)

מבצע לחג

GPLANET PRIME
(25/9/2018)

דווקא המזל הטוב הוא מסוכן? כך שקע פוטין בבוץ הטובעני הסורי
אכזבה מכל הכוונים. האם האמריקנים חזרו ל"סוריה" וגימדו את הרוסים? איך הרסה היציאה מעסקת הגרעין את הרוסים, איך הם הסתבכו עם כל השחקנים, ומה עלינו לעשות מולם עכשיו, לאחר הפלת המטוס שלהם בידי בשאר? ומה עדיף, מזל טוב או מזל רע? לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, ומבצע ההנחה לחג - נמשך.

מדד האיומים הבטחוניים
(22/9/2018)

כנות סלקטיבית: פיגוע ראווה סוני בלב המשטר האיראני: האם זה מאיים גם עלינו?
פיגוע דמים רחב מימדים והשלכות, במצעד הצבאי של המשטר באיראן, 30 הרוגים, והמשטר מבטיח נקמה. במי? האם ינקום בסעודיה ואיך? האם זה מאיים גם עלינו, ועל האמריקנים? ומה צפוי חיזבאללה לעשות? מיוחד לחברי מועדון GPLANET PRIME, כולל סרטונים, ומדד האיומים החדש. האם עלה או ירד? מבצע ההנחה למנויים חדשים ומחדשים – נמשך.

מדד האיומים הבטחוניים
(19/9/2018)

ישראל, וסוף תקרית הפלת מטוס הביון הרוסי בידי בשאר: מאחורי הקלעים
למה בשאר כועס על הרוסים, והרוסים כועסים על בשאר? האם נוגבל בשטח הסורי? האם "סוריה" התפרקה השבוע סופית? על מלחמת ההתשה של ישראל נגד המיליציות האיראניות, ומה הבעיה הקשה של צבא בשאר? האירועים לאחר הפלת מטוס הביון הרוסי - מאחורי הקלעים, מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים. מבצע ההנחה לנרשמים חדשים ולמחדשים – נמשך, אך מתקרב לסיומו.

תקשורת
(18/9/2018)

המ ב צ ע לחג

GPLANET PRIME
(13/9/2018)

מעצמת הגז הישראלית: סוף סוף הגיע הזינוק הגדול?
איך הנשיא טראמפ מזניק את תעשיית הגז העולמית שלנו, על הצינור לאירופה, מה הטורקים מעוללים לקפריסין, למה חשוב פתאום למרקל להגיע ארצה, ואיך מתקדם היצוא למצרים ולירדן? על העוול שגרמה לנו כת ה- PC בעשור אבוד, ועל "הים שלנו". מיוחד לחברי מועדון ג'יפלאנט פריים, כי האחרים מסתירים. מבצע ההנחה לחג, למצטרפים חדשים ולמחדשים נמשך!