הצטרפות לג'יפלאנט פריים
רישום לקבלת התראות למייל

>>  ח ד ש: עלה סרטון ההמשך לקמפיין שלנו - לחזרת מליוני בני אנוסים ליהדות ולישראל - כ א ן 

חוקי המזה"ת
(9/6/2019)

מלחמה בים האדום: האם איראן והמורדים השיעים כובשים שטחים בסעודיה? ומהי תרמית הענק של מצרים?
הים האדום בוער: בסעודיה, תימן, סודאן ומצרים. האם האיזור צפוי לקריסה מוחלטת בקרוב, בין הסונים לשיעים? ואיך זה משפיע עלינו? האם ייפתח משא ומתן בין איראן לארה"ב, ומהי התרמית המצרית? כולל סרטונים, מקורות מפתיעים, ומפת הקרבות.

פ ר ש נ ו ת
(3/6/2019)

הסולטן ועונשו: האם טורקיה הופכת לוונצואלה?
איך המאיס את עצמו הסולטן על האזרח הפשוט בטורקיה, מה יקרה בבחירות החוזרות באיסטנבול, החודש, והאם יהיו זיופים? איך שקע הצבא הטורקי בשתי חזיתות צבאיות, מה מצב הכלכלה, ומה המדיניות הנכונה כלפי הדיקטטור האסלאמי? כולל סרטונים יחודיים.

עתיד אירופה
(29/5/2019)

"תא הירח": האם גרמניה חוזרת להיות גיהינום יהודי?
שנאת יהודים? אסלאמיסטים? ניאו-נאצים? ישראלים תמימים ומילקי? במאמר הזה תראו מה מתרחש מאחורי הקלעים בגרמניה, ובמיוחד בברלין, ולמאמר יש מסקנה נחרצת וברורה. מהי? כולל סרטונים, חלקם מדהים. לחברי מועדון המאמרים של ד"ר גיא בכור.

טרור ובטחון
(27/5/2019)

מי שרף את רומא: מעזה ועד "סוריה" - שריפת שדות ככלי נשק?
מאמר "בוער": מה מתרחש בשדות החיטה של "סוריה", מי מצית, למה וכמה? ומה הקשר בין זה לבין הצתת השדות והטבע אצלנו? ומה עם אירופה? בלעדי, כולל סרטונים.

עתיד אירופה
(22/5/2019)

מלחמת אירופה הגדולה: הימין העמוק מזנק. האם זה טוב לנו?
בחירות היסטוריות באירופה: במאמר תמצאו קולות שלא היכרתם, שהם כמוזיקה לאוזנינו, ואירופה משתנה. ובמה הזהירו בעגמומיות חירט וילדרס ומרין לה פן על אירופה ועל ארצותיהם? על השנאה לאליטות הישנות, על השנאה לאסלאמיזם, לגלובליזציה ולעם המומצא. ומה עם היהודים שם?

מדד האיומים הבטחוניים
(19/5/2019)

מה תמונת המצב בשטח הסורי? ולמה השיעים מדממים ונבלמים?
לא תמצאו את זה במקום אחר: למה המתקפה השיעית על אידליב נעצרה, ואיך? איזה תפקיד ממלאים בסיסי הצבא הטורקי שם; למה הרוסים מתוסכלים; האם דאעש חוזר, ומה הטעות של האיראנים? כולל מפת הקרבות הסוערים, וסרטונים שלא פורסמו.

מדד האיומים הבטחוניים
(15/5/2019)

להכניס את הנשיא טראמפ למילכוד? מלחמת המפרץ החדשה כבר פרצה
ומה האיום החדש של החות'ים, כולל סרטונים שלא פורסמו, והאם יהיה רב ראשי בדובאי? על מלכודים, ומלכודים נגדיים במלחמת המפרץ החדשה. האם היא חוצה את המזרח התיכון כולו? ואיך זה מקדם אותנו? לחברי מועדון Gplanet Prime, כולל מפת הקרבות.

טרור ובטחון
(12/5/2019)

הלחץ הכלכלי והצבאי בשיאו: האם המשטר באיראן יפתח במלחמה?
מ י ו ח ד: מה מתרחש מאחורי הקלעים סביב איראן, האם החרם של הנשיא טראמפ עובד, על הבוגדנות הגרמנית והאירופית, והאם בתוך איראן שקט, או שהתקשורת לא מדווחת, ולמה? כולל סרטונים מיוחדים (איך נראות ההפגנות), לא תמצאו את זה במקום אחר.

פ ר ש נ ו ת
(5/5/2019)

בית הקלפים: הקנוניה החמורה בתולדות ארצות הברית, להפיל נשיא מכהן?
תחקיר מיוחד: פרשת ווטרגייט נראית חיוורת, לעומת ניסיון ההפיכה כנגד נשיא מכהן, הוא הנשיא דונלד טראמפ? מי ניסה להפיל אותו מאנשי המימסד העמוק? שמות. כמות הכספים שעברה. האם אובמה מעורב, והאם תיפתח חקירה? ואיך נולדו השקרים על טראמפ על יחסיו עם "יצאניות" במוסקבה, ועוד? פירוט הריגול, התככים, תפירת התיק והמזימות. הסיפור לא ייאמן, והמאמר המפורט הינו לחברי מועדון הפריים. זה המאמר האחרון במסגרת מבצע ההנחה, למנויים חדשים ומחדשים.

פנקס אקטואליה
(1/5/2019)

בִּזְכוּת אֵלִיָּהוּ : שוד בארבעה פרקים: מבגדאד, ועד לבית המשפט העליון בישראל